Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van nagypapátok? És szeretitek...

Van nagypapátok? És szeretitek, vagy utáljátok őt/őket?

Figyelt kérdés

Ha igen,miért??

Szoktál velük beszélgetni vagy tanácsot kérni??

kort és nemet is köszi

:-)


2010. aug. 11. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos már nincsen élő nagyszülőm.
2010. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem mindkét nagypapám él egyiket nemnagyon szoktuk látogatni a másik meg velünk lakik. utóbbit nemnagyon kedvelem, sokkal jobb lenne a viszonyunk ha nem velünk lakna mert igy idegesítő
2010. aug. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

HÁt sajnos már egyik papám sem él, az egyik még jóval a születésem előtt meghalt, pedig szerintem bírtam volna, a másik 5 éves koromban kb, nem sokra emlékszem, csak hogy mindig mérges volt, hogy nem pakolom el a játékaimat, és azzal fenyegetett, hogy kidobja a hóra (nyáron is :)), meg mindig barackot adott (tudjátok az a fejre izé)... Bocsi, hogy hosszú lett, és hogy a kérdésre sem válaszoltam... :D

15L

2010. aug. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs. Mamám sem. Egyedül szüleim vannak. Őket viszont imádom.
2010. aug. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy mostohapapám van. Kedvelem Őt, meg mindig mesél a háború körüli időkről. Amiknek legtöbbször az a vége, hogy hogy rúgtak be. :D
2010. aug. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat jöhetnek még

19:12-Szerintem pedig válaszoltál a kérdésre:-):-D

Sajnos nekem egy nagypapám sincs. Néha hiányzik.Bárcsak ismerhettem volna őket.

2010. aug. 11. 19:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egyik 2 éve halt meg, a másik pedig 2 hete. Nagyon hiányoznak. Szerettem/szeretem őket! :(
2010. aug. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom:-(

De legalább Te ismerted őket. A szép emlékek mindig megmarad benned és ez igazi kincs :-) Csak a jóra emlékezz.

:-)

2010. aug. 11. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!