Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Letettem 3 napja a cigarettát...

Letettem 3 napja a cigarettát , és azt vettem észre jobban hullik a hajam. Miért?

Figyelt kérdés
Sosem hullott ennyire , mint ebben a két napban. Pedig nem érzem magam rosszul , kifejezetten jól vagyok . Nem értem.

2020. dec. 5. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a tested így kérleli a nikotint. Elvonási tünet is lehet. De szerintem sincs túl sok köze egymáshoz. Attól még nem feltétlen vagy idióta :D
2020. dec. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hat nemtudom. Fogalmam sincs. Pattanásos eddig egyáltalán nem volt , viszont most tele van a pofam . De örülök neki hogy ismeretlenül véleményt alkot. Neki rólam nem lehet véleménye hisz csak kérdést tettem fel, viszont nekem már lehet róla véleményem is meg is van, ahogyan válaszolt . Köszönöm a válaszod neked , igen lehet valamilyen tünet! :)
2020. dec. 5. 22:15
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy nem függ össze a kettő. Próbálj meg Revalidot szedni a hajhullás ellen! A dohányzás elhagyásához meg kitartást kívánok! SZÓ SZERINT megéri, - ha nem kezdesz bele valami másik költséges szenvedélybe, még magad is csodálkozni fogsz utólag, hogy mennyi pénzt füstöltél el havi szinten!
2020. dec. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Semmi koze hozza.. cigarettat meg majd akkot tetted le ha 3 ev mulva se nyultal hozza
2020. dec. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-ás! :)
2020. dec. 5. 23:37
 6/14 A kérdező kommentje:
As*
2020. dec. 5. 23:38
 7/14 anonim ***** válasza:

Kicsit megkavarhatja az anyagcserédet az, hogy nincsen folyamatos mérgezés.

Emiatt figyelj oda arra is, hogy jobb lesz az étvágyad! Amiatt is, hogy valamit fogjál, elfoglald a kezed és elfoglaltságod is legyen.

Figyelj oda a nasira és az evésre is, próbáld kordában tartani mindkettőt, különben baj lehet.

Ja, és ne menj dohányosok közé.

2020. dec. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne lehetne véleménye rólad ha ennyire ostoba kérdést teszel fel?
2020. dec. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

7es , köszönöm! :)


8-as, kinek mi az ostoba. Normális ember módjára tettem fel a kérdést, mert ilyet meg sosem tapasztaltam amiket leírtam , csak mióta nem szívom a cigit . Kinek mi, ha nem tetszik egy kérdés ne szánj rá időt , görgess tovább. Talán könnyebb mint gondolkodni azon hogyan köss a másikba ! :) szép napot, szia

2020. dec. 7. 05:35
 10/14 anonim válasza:
100%
Szia, lehet hogy a cigi letétele után mondjuk többet eszel, vagy valamit többet csinálsz mint régebben, mondjuk több olajos zsíros dolgot eszel, lehet ezért lett pattanásos a bőröd, a hajhullás pedig lehet, hogy a stressz miatt, meg hogy ideges vagy, de nem gyújthatsz rá. Sok sikert kívánok, csak így tovább!
2020. dec. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!