Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy veszekednek a némák?

Hogy veszekednek a némák?

Figyelt kérdés
22:06 van és így bele gondoltam.. Hogyan veszekedhetnek? Mutogatnak? Vagy így mizu?😂

2020. dec. 5. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, hogy mit találsz ezen nevetségesnek! Ezt csak azért mondom, mert szeretném eloszlatni benned azt a tévhitet, hogy te nem némulhatsz meg egy fertőzésnek vagy balesetnek köszönhetően.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak:

Hevesebben gesztikulálnak és arckifejezéssel támogatják meg az indulataikat.

2020. dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%
Láttam egyszer a villamoson három kövér, néma embert vitatkozni. Egy baráti társaság lehetett. Nagyon agresszíven gesztikuláltak, és amikor az egyikük "beszélt", akkor a másikuk, aki épp vitában volt vele, nagyokat legyintett rá, és belegesztikulált kimeredt szemmel, vagy a saját fejéhez kapott mérgesen, és időnként nyögéseket vagy torz szóra emlékeztető hangokat is kiadtak, amikor belelendültek a veszekedésbe. Próbáltam kivenni, miről lehet szó, de semmit nem sikerült dekódolnom belőle.
2020. dec. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!