Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nincs hangja Instán...

Miért nincs hangja Instán annak a videónak hangja amit kitennék?

Figyelt kérdés
Ki tettem instagramra Mecks től egy jelenetet az Egyedül cimű dalából amit ki tette insta storyba és a hang nem volt alatta. Csak hogy meg előzek néhány kérdést, igen fel volt hangosítva a telefonom és nem nem tiltottam elötte le a hangot. :)

2020. dec. 6. 02:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
...
2020. dec. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Egy törlésre kerülő kérdés: miért nem tudsz magyarul?

Más: honnan kellene tudnunk, hogy te mit rontottál el? Nem egy típushibája a rendszernek, nem tömegesen előforduló stb.

2020. dec. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Esetleg kilőtte a jogvédő algoritmus a zenét, talán pillants a rendszerüzenetekre!
2020. dec. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A rendszer üzeneteket, hogy nézem meg? És ha meg is nézem azt meg tudom oldani, hogy vegül kirakjam a zenét storyba vagy felejtős a téma?
2020. dec. 7. 00:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Úgy nézed meg, hogy megnézed.
2020. dec. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De hol nézem meg?
2020. dec. 8. 00:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam? Nem használok ilyen baromságokat. Elolvasod, ami előtted van, és tudni fogod, mi az.
2020. dec. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Figyelj, nyílván azért kérdeztem meg meg nem írt ki semmit az instagram csak ki tettem és nem volt hangja. De ha nem értesz hozzá akkor ne próbálj segíteni főleg ne baromságokkal mert csak kettőnk idejét veszed vele. Azt mondod nézzem meg a rendszerüzeneteket aztáb mrg hogy nem tudod hol kell megnézni sőt mitöbb kiderült nem is használod az alkalmazást. Nem értelek...
2020. dec. 8. 20:04
 9/11 anonim ***** válasza:

Nehogy már ne tudd megkeresni, most komolyan regisztráljak random olyan oldalra, amit nem fogok használni, csak mert hasonló helyzetben hasonló oldalakon szokásos dolgot belököm neked tippként? Jó, könyveld el, hogy nem ért senki semmihez, és most közelebb vagy a megoldáshoz?


Kallódott egyébként egy troll userem instán, a beállításokban találsz olyat, hogy levél az instagramtól, ott is van két lap: Biztonság és Egyéb. Talán rápillanthatnál, ha már segítettem elolvasni a menüpontokat. Ja, és bekaphatod.

2020. dec. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hogy jön a rendszer értesítéséhez is egyáltalán az, hogy a történetemen nincs hang. Nem is értem. És nem az hogy közelebb vagyok a megoldáshoz de azzal, hogy le írod hogy "olvassam el azt ami elöttem van" azzal se leszek előréb mert pont azért vagyok itt mert kurvára nem kaptam értesítés és figyelmeztetést arrol hogy miért nincs hangja. A flegmulást meg te kezdted szoval az utólsó mondatod neked szól...
2020. dec. 9. 01:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!