Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon van lehetőség...

Magyarországon van lehetőség valamilyen formula autó élményvezetésére?

Figyelt kérdés
A Meglepkék oldalon láttam a Formula Renault autót, de valami olyan érdekelne, ami közelebb áll a mai F1, F2 stb autókhoz.

2020. dec. 7. 00:53
 1/4 veterán vas ***** válasza:
100%

Ezek nem "ügyfél-autók", tehát nem élményvezetésre vannak kitalálva. Kimondottan sportcélokra készülnek, ami annyit jelent, hogy egyedi építésüek, sokszor személyre szabottak. Felszereltségüket és működtetésüket tekintve semmi közük a hagyomásnyos utcai autókhoz, sok úrvezetőnek komoly fejtörést jelentene a használatuk.

Emellett roppant drágák is.

Szóval nem fogsz ilyen lehetőséget találni.

2020. dec. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Köszi a válaszod! Igen, azt tudom, hogy nem rohangálnak ilyenekkel minden sarkon, csak valamelyik nap belefutottam egy hirdetésbe, ahol egy több napos túra keretein belül például ilyenre is volt lehetőség. Nyilván nem másokkal egyszerre versenyezni stb, szimplán úgy, mint ahogy vannak Ferraris, Lamborghinis ilyen vezetési lehetőségek akár Hungaroringen, azért kérdeztem, hogy van-e ilyen lehetőség.
2020. dec. 7. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Na, akkor megismétlem az utolsó sort:


Nem fogsz ilyen lehetőséget találni.

2020. dec. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 terminator9000 ***** válasza:
100%

DRX ringen van Formula! Nem Forma 1 2, azt még élőbe is kivételes látni,

Az valami pilóta felmérő autó

2020. dec. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!