Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lábimádók! Ti vesztek internet...

Lábimádók! Ti vesztek interneten keresztül használt hatisnyát, zoknit, cipőt és akár írtok is nektek tetsző nőknek? Nagyon elutasítóak?

Figyelt kérdés
17 évevan ez a fétisem, de eddig csak utcán leskelődtem, illetve a feleségem lábát szadizom minden nap, de egyre inkább foglalkoztat más nők lába is. Feleségemet nem zavarja a dolog, bár én sokáig szorongtam miatta és sok idő kellett h elfogadkam, belenyugodjak. Most szedtem össze a bátorságom h a kiszemelt nőknek írjak...

2020. dec. 8. 15:14
1 2
 11/16 gabor49 ***** válasza:
engem erdekelne harisnya nagyon használt
2023. júl. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 IllatosLábikó válasza:
Nekem is irhattok, főként többnapos használt harisnyák miatt, de minden megbeszélés kérdése :)
2023. szept. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem van eladó

21 l

márc. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
78%

Miért vennék?


Nekem is tetszenek a harisnyás lábak (sőt, ki is élem ezeket a vágyakat valakivel), de az illető hölgy nélkül számomra csak egy darab rongy, és szerintem beteges annak az imádata

márc. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nekem is van eladó 37-es zokni/lábkép, ha érdekel írj.
ápr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam venni, én pasi vagyok, kamasz korom óta vonz a láb, harisnyás lábak, zokniiszag, harisnyaszag, de eddig 1x volt, hogy egy nekem tetszett lány topánkáját kiszagoltam. A harisnyáját tőle de mástól sem mertem még elkérni. Pedig jó volna néha, ha ezt nem perverz dolognak tartanák a legtöbben.

Nekem a saját zokni-harisnya szagom is nagyon felizgató, így nem szórom azt a kevés pénzem más szagos holmijára. Nem is vágyom idegenekére, csak aki tetszik 😊

ápr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!