Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vécédugulás keletkezett, mit...

Vécédugulás keletkezett, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmnél vagyok, ő elment nemrég lepihenni, én közben használatba vettem a toalettet ami sajnos eldugult. Pumpát nem látok itt csak kefét amivel már próbálkoztam de nem hozott eredményt. Rém kellemetlen a dolog, emiatt nem szeretném felkelteni, tudtok bármilyen alternativ megoldást javasolni?

2020. dec. 8. 19:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Várj holnap és vegyél pumpát.
2020. dec. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ilyen wc dugulás oldó talán.
2020. dec. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha a zuhany slagja odaér a wv kagylóhoz akkor tekerd le a zuhanyrózsát és a slaggal mosasd ki a dugót


Esetleg húzd le többször amíg meg nem telik a wc kagyló vízzel. A sok víz megindítja a sugulást. Nálam ez működött többször is.

2020. dec. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Ha nincs más megoldás, akkor végső esetként vetkőzz le, hogy ne fröcsköld vele össze magad; és utána nyúlj bele, és tuszkold tovább a kakit/papírt. És utána jó alaposan mossad meg magad.

Ha túl sok papírt használsz a vc-zéskor akkor ne dobd bele az egészet egyszerre, hanem akkor tartsd a kezedben a maradékot, és mikor már lehúztad, és a többi papír már lement; akkor dobd bele azt is. Ha túl nagyot téptél ki, akár tépkedd kisebb darabokra.

Ha túl nagy lett a kaki, akkor, na, hát majd legközelebb előrelátoan szerezzetek be egy kefét, és ha akkora a kaki mérete, hogy nem menne át ott alul, akkor nyomkodd szét a kefével. Lehetőleg mielőtt bármivel belenyúlsz a vc-be, hajtsd föl az ülőkét. Ha összecsöpögnéd mégis, vagy körülötte, akkor legyen kéznél valami fertőtlenítőszer, amivel áttörlöd a vc-n is, meg a padlón is az összes felületet.

Amúgy undi a belenyúlás, de ha nincs kefe, vagy nem férsz már a kefével hozzá, akkor lehet, hogy kénytelen leszel.

2020. dec. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, s ha valaki rákérdez, mondd azt, hogy a kutya kakilta tele.
2020. dec. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

"a kutya kakilta tele"


de az plüss!

2020. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Hajadat is fogd össze, utána a csapot is fertőtlenítsd le; ha folyékon szappan van, akkor annak a gombját is, ha kemény szappan van, szerintem azt is lehet,hogy le kéne öblíteni utána.
2020. dec. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Elég cink más házában akkorát szarni hogy eldugul a wc. 😅 Plane úgy hogy nő vagy. De legalább tudjuk hogy a nők is nagyokat tudnak kakkantani.
2020. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
... elobb nezz korul, hogy nincs-e kandikamera :)))
2020. dec. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Kakálj rá egy nagyobbat, az majd leviszi lendületből :DDD
2020. dec. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!