Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ember miért nem szereti...

Az ember miért nem szereti visszahallani a saját hangját?

Figyelt kérdés
2020. dec. 9. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted, hogy felvételről?


Talán azért, mert a belső hallása egészen más, és a felvételről idegennek

hat.

2020. dec. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Én is volt amikor felvettem a telefonomra a hangomat, így könnyebb volt a tanulás. És olyan kínosan éreztem magam miután hallottam, hogy ez az én hangom. Mert én amikor beszélek valakivel, teljesen máshogy hallom a hangomat, mint amilyen eredetileg.
2020. dec. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én konkrétan fel sem ismerem a saját hangomat. Ha nem tudnám, hogy én beszélek egy felvételen, nem tudnám beazonosítani.

Nagyon ijesztő, hogy mennyire másképp hallja magát az ember, mint a külvilág.

2020. dec. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon furcsa hangom van a környezetem szerint.

Mivel én már hozzá vagyok szokva, nem értettem, hogy mit furcsáll mindenki- amíg nem hallottam vissza egy videófelvételen. :DD

Na, azóta tudom már, hogy miről beszélnek.

2020. dec. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Mivel a saját hangunkat belülről halljuk, ezért amikor visszahallgatjuk, furcsának tűnhet. Én sokáig azt hittem, hogy a felvétel torzít, de a környezetem azt mondja, hogy valóban olyan a hangom, mint a felvételen. Ettől függetlenül az emberek általában nem szeretik, hogy (szinte) egy másik hangot hallanak úgy, hogy közben tudják, az a saját hangjuk.
2020. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem. Sőt, ha egyből visszahallom magamat hangosan, egyszerűen beszélni sem tudok csak lassan.
2020. dec. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom a saját hangom. A fejemben a hangsúlyozás, a hangszínem, meg minden teljesen más (és szerintem jobb), mint a valóságban :(
2021. máj. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!