Miből tekerjek?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve dohányzok eddig dobozos cigit szívtam de elakarom kezdeni tekerni a cigit de nem tudom hogy miből

Tudnátok nekem segíteni?



2020. dec. 11. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Kell hozzá dohány és hüvely. Meg cigi töltő
2020. dec. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tekerni szeretném a cigit nem tölteni
2020. dec. 11. 22:21
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Szokj le! Nagy csomó pénzed megmarad.
2020. dec. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Kelleni fog papír, filter és sodró dohány.

Papírból ajánlom eleinte a rövidebb, széles papírokat, amik nem annyira átlátszóak (pl, kék, zöld, narancs OCB (90-100 ft), prymus (70-80 ft) (mondjuk ez szarul ragad, ne ezzel kezdj).

Filterből kaphatsz vékonyat meg vastagabbat is. Van szénszűrős, ami 40-50 ft-tal drágább, mint a hagyományos mezei filter. Ajánlom, hogy vékonyka filterekkel kezdj, azzal nekem könnyebb tekerni, és több dohány spórolsz vele, mint egy gambi vastaggal :) (filterek: OCB (ez elég borsos, pedig NEM szénszűrős nagyjából 300-350 ft), Mascotte (ez szénszűrős, 240 ft körül mozog), Energy (nekem ez személyes kedvencem, nem szénszűrős, 190 ft-ért vettem eddig).

Sodrós dohányokból sok fajta van... A Camel elég népszerű, mert az jó minőségű. Ebből van kék és sárga színű, a sárga asszem erősebb, és nagyjából 1500 ft körül van.


Ha akarsz további gyorstalpalót dobj meg egy privát üzivel. :)

2020. dec. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez sokat segített🙂
2020. dec. 12. 01:22
 6/7 anonim ***** válasza:
500 eurosból a legjobb :D
2020. dec. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mint ahogy a 4s írta. Nekem viszont vastagabb szűrővel könyebb volt elkezdeni tekerni de akkor gondolom preferencia.

Pár tipp: ha száraz dohánnyal tekersz (pl camel) akkor használj hosszabb filtert így nem égeti majd a szádat/kezedet ha a végénél jársz a ciginek. Ha gyors cigit akarsz szívni használj sima papírt (pl ocb kék zöld colombus) ha viszont hosszú ideig akkor használj átlátszó papírt (vagyis rízspapírt pl ocb fekete. Én nem szeretem az ízét ennek a papírnak viszont sokkal több ideig tart a cigi, sajnos sokszor kell újragyújtani illetve nehezebb vele tekerni). Minnél több dohányt raksz bele annál erősebb illetve minnél szorosabb annál gyengébb. Vagyis ha lazára tekered a cigit egy szívásra több ég el a cigidből ezért többet szívsz. Kedvenc dohányom a golden virginia, igaz kicsit drágább mint a többi. Ne tekerd szorosra mert nedves a dohány, nehezen ég. Vegyél egy cigitartót, hogy előbb tudjál tekerni, ne mindig mielőtt rágyújtanál.

2021. jún. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!