Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék youtuber lenni,hogya...

Szeretnék youtuber lenni,hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Gondolom az 1. Videóm ne olyan legyen hogy

"Hello xy vagyok és új vagyok még itt" :D



2020. dec. 12. 11:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva ülsz a lovon. Előbb kéne valami téma. Ha az megvan, akkor kezdj bele. Mondjuk sok értelme nem lesz, de mindegy, hajrá.
2020. dec. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Legyél érdekes valamiért.
2020. dec. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

" Gondolom az 1. Videóm ne olyan legyen hogy


"Hello xy vagyok és új vagyok még itt" :D"


Nem lenne ezzel semmi probléma, ha valami értelmes szórakoztató tartalmat tudsz mellé produkálni.

2020. dec. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Meg van a téma csak azt nem tudom hogy a legeslegelső videómba mit mondjak ..
2020. dec. 12. 11:41
 5/12 anonim ***** válasza:
Valami témába vágót.
2020. dec. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát oké,köszi a eegitséget 😀
2020. dec. 12. 11:43
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan bemutathatod hogy miről fog szólni a csatorna stb...
2020. dec. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelés nélkül ne vágj bele, mert érdektelenségbe fulladsz.


Mindenképpen legyen témád, amit szenvedélyesen képviselsz, és amihez értesz is. És fogadd el, hogy eleinte a falnak beszélsz, nagyon lassan épül ki egy csatorna.


De ne add fel, higgy magadban, és tarts ki!

2020. dec. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Remélhetöleg egyedi az a téma, nem x+1.
2020. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hogy az első videódban mi van, az szinte mindegy. lehet akár a csatorna bemutatása is. de inkább ne ezzel foglalkozz, mert ez nem igazán számít.

ha lesz egy bemutatkozó/beharangozó videód, az önmagában semmit nem jelent, senkit nem fog érdekelni, ha nincsenek más, tartalmas videóid, amik miatt érdemes is nézni a csatornádat. ha meg vannak ilyenek, akkor meg a csatorna bejelentése lesz már kevésbé érdekes.


kísérletezz sokat. csinálj videókat különféle témákról, stílusokban, így fogod megtalálni a saját stílusod, témáid. nem árt, ha már eleve van egy elképzelésed, hogy merre indulsz, de tökéletes biztosan nem lesz eleinte.


az tök jól hangzik, amit a többiek írnak, hogy előbb találd ki a témát és utána csináld meg. egy rutinos profinak ez mehet is. csak te valószínűleg nem vagy se rutinos, se profi. úgyhogy amit kitalálsz az jó darabig köszönő viszonyban sem lesz azzal, amit ténylegesen képes vagy elkészíteni.

2020. dec. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!