Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak a tehetségesek tudnak...

Csak a tehetségesek tudnak jól írni?

Figyelt kérdés

Mármint itt a könyv vagy fanfiction írásra gondolok még mielőtt valami hülyének néznétek. És mostanában azon gondolkodtam, hogy akinek abszolút nincs tehetsége az íráshoz, az kellő gyakorlással fejlődhet és később lehet sikeres? Itt most nem a könyv kiadásra gondolok hanem, hogy lehet olyan jó, mint az akinek tehetsége van? Csak most kezdtem el írogatni és nagyon megszerettem. Valószínűleg folytatom akkor is ha a válasz nem, hiszen jó érzés és számomra csak ez a fontos. Csak valamiért tudni szeretném.

Na jó, most már befogom mert a végén mindenkit elüldözök. :)

A válaszokat köszönöm.


2010. aug. 12. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, érdekes téma. Mit szeretnél írni?
2010. aug. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bértollnok kifejezés ismerős?


Saját örömödre írhatsz blogot, naplót stb.


Bontakozz ki nyugodtan.

2010. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet fejlődni, csak akarni is kell. Az egy dolog, ha valaki tehetséged, de ha hagyja elveszni azt, semmi nem fog neki menni. Ugyan így igaz fordítva is: ha gyakorolsz, jobb leszel :)
2010. aug. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Tovább fogok írogatni és hátha egyszer majd történik egy csoda. :)

Az első válaszolónak, meg csak ilyen rövid kis történetekre gondoltam, tudod fanfic meg saját történetek. Még csak meg sem fordult a fejembe, hogy esetleg regényt próbáljak írni. Az szerintem még kicsit sok lenne. Meg hát elég rövidke fejezeteket írok nem tudom miért de ez is biztos fejlődik majd idővel.

Ötletekben nincs hiány és végül is az írásnál sem akadok meg nagyon a gép előtt. Csak úgy érzem, hogy nem írok olyan szépen. Tudjátok, részletek a táj például vagy az érzelmek, meg nem igazán tudok hasonlatokat vagy ilyesmi.

A válaszokat nagyon köszönöm. :)

2010. aug. 12. 15:41
 5/5 A kérdező kommentje:

Bocs, az előbb véletlen köszöntem meg kétszer.

Oh, és az 1. válaszolónak meg ha esetleg a műfaj érdekelt volna akkor engem nagyon érdekel a fantasy, misztikus ( farkasemberek, vámpírok, boszorkányok stb.) meg amibe most beleszerettem a maffiával foglalkozó ilyen gengszter storyk. Még nem írtam csak 2 történetet de a maffiával kapcsolatban már vannak ötleteim csak kell egy kis információ gyűjtés. :)

Remélem válaszoltam a kérdésedre.

2010. aug. 12. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!