Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem kaptam visszajelzést a...

Nem kaptam visszajelzést a megrendelés után?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Rendeltem egy zakót a páromnak. Elvileg 6munkanap a kiszállítás (tegnap rendeltem meg),de eddig semmit nem küldött, hogy feldolgozták volna vagy hasonló. Ez normális? (eddig amikor rendeltem mindig kiírta egyből).

Fontos lenne tudni, hogy ilyenkor mizujs, mert karácsonyra lenne.

Köszönöm a válaszokat!


2020. dec. 15. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet még nem dolgozták fel. Ha holnapig se kapsz hívd fel őket vagy írj emailt.
2020. dec. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! Egyébként minden esetben kell küldenie E-mailt ezek szerint?
2020. dec. 15. 11:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy mi "kell", az nem általánosítható.

Nem minden online kereskedő oldal azonos működésű. Van, ahol az oldalon lehet követni a rendelést; legalábbis annak, aki regisztrál. (Ez is változó, van, ahol nem kötelező regisztrálni, de aki nem regisztrál, nem követheti a rendelését.)

Minden tudnivaló (rendelés menete, visszaigazolás, rendeléskövetés, áruszállítás, fizetési mód, visszalépés stb.) ismerteve van az oldalon.

Van, ahol az adott áru nincs raktáron, és a partnertől függ, hogy egyáltalán elfogadják-e a rendelést, várni kell, míg kiderül.

Van, ahol ebben az időszakban külön felhívják a figyelmet, hogy melyik fázis mennyit késhet a karácsonyi megnövekedett rendelésszám miatt.

Találkoztam olyannal is, ahol figyelmeztettek: csak a december 3-áig feladott rendelések estén várható a karácsony előtti megérkezés.

Hogy mit "kell" tenniük, az az ismertetőjükben olvasható vállalásuktól függ.

2020. dec. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!