Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Második alkalommal mit csináln...

Második alkalommal mit csinálnak a pszichiátrián?

Figyelt kérdés
2 héttel ezelőtt voltam először a pszichiátrián, mikor kevert szorongásos depressziós zavart állapított meg diagnózis aki. Holnap kell mennem megint. Mit csinál most? Vagy minek kell vissza mennem, mit tud mondani... Nem értem, biztos hülyének néztek, pedig csak kíváncsi vagyok.

2020. dec. 16. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, nem nézünk hülyének és teljesen érthető, ha kíváncsi vagy, főleg, ha nem tájékoztattak róla.

Ha diagnosztizáltak, akkor a következő beszélgetésnél elmondják, mivel jár ez, ajánlanak terápiát, és/vagy írnak neked gyógyszerre receptet. Legalábbis a legtöbb esetben így szokott lenni.

2020. dec. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Asentra-t szedek 2 hete és mellé helexet. De szinte egy hete miden nap nagyon fázok, nem folyamatosan hanem úgy hullámokban. Meg 3 napja megy a hasam. Biztos a gyógyszertől ugye?
2020. dec. 16. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Erre én nem tudok konkrét választ adni, sajnos egyik gyógyszert sem ismerem. A hidegrázások és a hasmenés lehet csak simán a szorongásod miatt is. Ha aggaszt, nyugodtan említsd meg az orvosnak, aki felírta, ő tud érdemben segíteni!
2020. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!