Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan, aki nehezen tanul...

Van olyan, aki nehezen tanul be dolgokat pl munkahelyen? Pl lassabb a felfogasa?

Figyelt kérdés

2020. dec. 18. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
A Feri.
2020. dec. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen feri
2020. dec. 18. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Aki a fark... Tudod... Nem mondta az Oszkár?
2020. dec. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok
2020. dec. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van. De a felmérések szerint az emberek fele nagyjából ugyanolyan felfogású, tehát a legnagyobb esélye arra van vkinek h aki szemben áll vele v akivel dolgozik nem jobb v rosszabb. Kb 25% lassabb és kb 25% gyorsabb. Vannak viszont erősebb személyiségek (néha simán erőszakosabb) akik úgy tűnhet mintha jobb felfogásúak lennének de jobban megnézve helyzeteket rájössz hogy nem, csak figyelmen kívül hagynak dolgokat és leegyszerűsítenek. És vannak emberi taktikák, tudatosak vagy öntudatlanok, amik megpróbálják lehúzni a másikat. És vannak emberek akik eleve (tanult v hozott habitus) elfogadnak minden kritikát viszont ők maguk nem kritizálnak. Ez is vezethet olyan látszathoz mintha a másik fél gyorsabb v jobb lenne általában, pedig nem az.
2020. dec. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok tapasztalataim szerint. Általában az átlaghoz képest lassabban tanulok, de itt lehet szó arról, hogy focizni tanultam, szakács szakmát próbáltam ki st... és igen béna voltam az elején. De ha érdekelt valami, akkor viszont úgy vettem észre, stabilabbá váltam, mint sok jól induló. Ehhez kell azért a lelkesedés meg a "csakazértis" hozzáállás. Ha valami nagyon nem megy, akkor érdemes otthagyni, mert valószínűleg nem is érdekel (nem biztos ez, persze). Ha van két kezed, két lábad meg egy egészséges mentalitásod a feladathoz, ami nem igényel különösebb szellemi képességeket, akkor meg kell lennie a dolgoknak egy idő után. De van egy másik fontos gondolat is, hogy nagyon sokszor nem azzal kell foglalkozni, amit szeretsz, de mégis igyekezni kell lelkesedni érte. Meg kell ragadni valahogy a dolog szépségét, ez rendkívül fontos! Akkor jobban megy minden.
2020. dec. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
És még vannak a nagyhanguak... Akik mellett a halkszavuak eltörpülnek és beleolvadnak a láthatatlanságba...
2020. dec. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
7/7 a 7/5-höz kapcsolódik.
2020. dec. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!