Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen lassan szállít...

Másnak is ilyen lassan szállít minden csomagot a foxpost?

Figyelt kérdés
Azon kívül hogy olcsó, nem értem miért szeretik olyan sokan. Többször adtak már fel nekem csomagot ezzel a trágya céggel, eddig minden alkalommal minimum egy-két hetet kellett várni rájuk. Ezzel utánvétes esetnél nem is lenne gond, de így hogy előre utaltam azért kicsit gáz, mert még a vissza igazoló emailjük is késett, én meg azt hittem hogy a feladó vert át. Tehát a kérdésem az lenne, hogy mit szeretnek ilyen sokan a foxpostban az emberek? Én csak rossz véleménnyel tudok szolgálni róluk
2020. dec. 19. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem, az MPL csomagautomatás postázással együtt, főleg ebben a helyzetben jobb, ha nem postára kell elmenni, pláne személyesen átvenni. Szerintem sokan élnek most ezzel a lehetőséggel, ezért kell hosszabb időt várni a csomagra, továbbá az ünnep közeledte is belejátszik valószínűleg.
2020. dec. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen. Nekem is ez volt az első gondolatom, de aztán rá néztem a facebook oldalukra és alig van róluk pozitív visszajelzés... én amúgy a postával vagyok nagyon meg elégedve. Múlt héten pénteken rendeltem egy csomagot, 16:50-kor adták fel, másnap már itt volt a csomag.
2020. dec. 19. 16:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a csomagjaim 80-90%-át évek óta foxpostba kérem és még sosem volt velük probléma!!

Kaptam már magánszemélytől is és én is küldtem már nagyon sok csomagot automatába is és címre is. Mind odaért hamar.


A foxpost rendszere gyors! Ha valamit feladnak központi raktárból - Budapesten, akkor az 99% hogy másnap bekerül az automatába az ország másik felén is.

Ha automata-automata akkor 2 munkanap. Ha cím akkor 2-3 munkanap szokott lenni a szállítás.


Ha valami probléma van a rendeléssel akkor azt bizony az áruháznál kell keresni!

Nem adták fel a csomagodat - ennyi.

2020. dec. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

17:44 Szerencsés vagy, hogy nem volt eddig a foxposttal problémád. Nekem már február 10.-én a foxpost raktárában volt a csomagom, de azóta semmi, az operátor se tud róla "Majd utána nézek" címszóval lerázott, és sajnos csak előre fizetéssel tudtam megrendelni, szóval ez lehet úszott. Visszaigényelni majd megpróbálom a webshop-tól a pénzt, ahonnan rendeltem.

De abban nincs igazad, hogy az áruházzal van a probléma, mert azt a csomagazonosító alapján látni, hogy a webshop összekészítette a rendelést, átadta a foxpost részére, aki a házhozszállító céghez 10.-e óta nem tudja átadni a csomagom, szóval nem az áruház a hibás. Én speciel eléggé berágtam rájuk.

2021. febr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"átadta a foxpost részére, aki a házhozszállító céghez 10.-e óta nem tudja átadni a csomagom,"


tehát nem is a foxpost szállítani ki automatába, hanem címre kérted?

Ebben az esetben lehet probléma... Nem tudom kikkel áll szerződésben a foxpost, de én is jártam hasonlóan. Egy totál jelöletlen fehér furgonnal jött egy srác civilben, se papír semm nála. egyetlen csomag volt a nevembe.

de az nem az én csomagom volt

2 hét alatt találták meg a csomagom. összekevertek 2 csomagszámot.

az enyém is ki volt fizetve, ps4 pro... nem kicsit voltam ideges amikor ideállított egy borítékkal a gyerek :D

nem akarom mentegetni a foxpostot, de lehet, hogy az alvállalkozójuknál kellene keresni a csomagot.

én naponta 2x hívtam őket, hogy mi van - hajtani kell őket!!!!!

2021. febr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
11:45 Sajnálom, hogy te is így jártál, ráadásul egy ps4 pro-val :( Nekem az Express One szállítaná ki, fel is hívtam őket, azt mondták már be kellett volna érkeznie a csomagnak, de fizikailag nincs ott. Szóval akkor lehet ugyanaz a helyzet, mint nálad volt, hogy összekevertek két csomagot. Na majd ma is felhívom a foxpost-ot, hogy csipkedjék magukat. De a legnagyobb baj, hogy nem csak saját részre rendeltem cuccokat...
2021. febr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!