Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes e ilyet rendelnem a...

Érdemes e ilyet rendelnem a Wishről? Ha nem honnan tudnék szerezni?

Figyelt kérdés
Szeretek bolondosan öltözködni és nagyon szeretem a külömböző, színes, csíkos vagy más mintás zoknikat és harizsnyákat. A boltokban ahol jártam elenyésző mennyiségben tudtam ilyen árukat fellelni, azok sem voltak megfelelőek a színtelenségük miatt. A Wishen sok érdekes dolgot lehet találni, köztük ugye a színes harizsnyákat és zoknikat. Arra gondoltam rendelni kéne, de sok rémtörténetet hallottam a Wishről és nem tudom, érdemes e. Maga az oldal is kissé zavaros, mert mindig más árat ír ki egy terméknek. Úgy értem más árat mikor megnézem, más árat mikor a kosárba teszem és más árat mikor rendelés részhez érek. (még nem rendeltem, csak kísérleteztem az oldalon) Esetleg tudok ajánlani más oldalakat ahol színes, hosszú toknikat, harizsnyákat lehet találni? Nem feltétlenül rendelni szeretnék, szívesen be megyek egy üzletbe ezekért a ruhadarabokért.

#rendelés #zokni #harizsnyák
2020. dec. 19. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebay.com


A wish kamu oldal, ami sokszor szemetet àrul.

2020. dec. 20. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Wishen ruhát nem ajánlott venni, alin inkább, ahol sok a kép és megjegyzés
2020. dec. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm!
2020. dec. 20. 13:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!