Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy találnak rám instán a...

Hogy találnak rám instán a verified emberek?

Figyelt kérdés

Hello, tegnap instagramon megtalált engem egy híres ember akinek pipája van. Egy Amerikai énekesnő voltak akit Stella Cole-nak hívtak.

Később be is követett. Nem értem hogy talált rám pedig 20 követőm van. A nevem "Lauraxoxo423" ami nem egy elterjedt név!



Hogyan talált rám, pedig nem is követtem és egyszer sem néztem meg a storyjait?



#sztár #Instagram #Stela Cole
2020. dec. 20. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem találtam egy Stella Cole nevű pipás insta fiókot sem, ha tényleg pipás volt akkor lehet csak összekevert valakivel, vagy véletlen bekövetett. Lehet hogy csak egy fanoldal volt ami követőket akar éd random embereket követ. Elmondanád a profil nevét?
2020. dec. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
[link] tessék itt egy link, ha pedig véletlen nem menne akkor"Callmestelacole"
2020. dec. 20. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát érdekes egy neve van... Meg a link a biojában, lehet valami kamuprofil ami pipát kapott, mert csak 18 ezer követője van, vagy lehet megszerezték a fiókját és a bot követett, vagy csak véletlen bekövetett. Szerintem tiltsd le.
2020. dec. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Valószínűleg botot használ követőszerzésre.
2020. dec. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!