Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom ellenőrizni a...

Anna59 kérdése:

Hogyan tudom ellenőrizni a futártól átvett matracot, hogy azt kaptam-e, amit rendeltem és kifizettem?

Figyelt kérdés

2020. dec. 21. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Miért? Nincs ráírva semmi? Vagy nem tudod mit rendeltél?

Nem is értem a kérdést.

2020. dec. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

Figyelj jól, elmondom.

1- A futár megérkezik, köszön, elmondja hogy csomagot hozott. Te is köszönsz, kinyitod az ajtót. Nyilván a matrac összetekerve érkezik, nem egy kis doboz lesz.

2-Megköszönöd, aláírod az átvételt, kifizeted és napszaknak megfelelően elköszönsz.

3-A csomagot kibontod, majd szemrevételezed. Mostanában érdemes telefonnal videó felvételt csinálni a bontásról a későbbi esetleges huzavona végett.

4-Elolvasod az esetlegesen mellékelt használati útmutatót.

5- Örülsz.


Remélem tudtam segíteni............

2020. dec. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Futart nem erdekli, hogy te mit kaptlal.Akkor se ha becsaptak es csak egy kő van a dobozban. Neki csak a szallitas a dolga. Ha atvagtak akkor azt a vevovel kell rendezned, rendorseg akarmi
2020. dec. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*eladoval
2020. dec. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
75%
A nulladik lépés legyen az, hogy megbízható helyről rendelsz, nem a féláras zugkereskedőtől, és nem sok izgulnivaló van.
2020. dec. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de nem ilyen válaszokat vártam... Talán mindenki számára világos, hogy egy matrac "rendesen" be van csomagolva, ergo nem láthatom, hogy mi van benne. A kioktató válaszokat köszönöm, bár felesleges volt, mivel tisztába vagyok a netes rendelésekkel, a futár feladatával, zugkereskedőkkel meg nem foglalkozom. Olyan válasznak örültem volna, akinek már van-volt tapasztalata matrac átvételéről.
2020. dec. 22. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!