Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek A bosszú...

Mi a véleményetek A bosszú csapdájában című török sorozatról?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint nagyon tetszik, izgalmas is, és mindig történik benne valami. Bár nem értem hogy Naszuh úr (Reyyan nagyapja) miért gyűlöli annyira Reyyant, hogy kidobta a Sadoglu házból. Hiszen ő nem tehet semmiről. Nektek mi a véleményetek erről a sorozatról?

2020. dec. 23. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is nagyon tetszik a sorozat. Nem vagyok egy nagy sorozatnéző, de ezt ha tehetem mindig megnézem. Miran a kedvencem benne, nagyon tetszik a karaktere. Nasuh úr pedig (szerintem) azért gyűlöli Reyyant, mert Hazar nem vér szerinti lánya, így csak megtűrte fia miatt.
2021. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon szeretem, az első résztől nézem. Néha azért vannak unalmas részek benne, és van amikor túl sok a sírás/verekedés, de most az egyik kedvenc sorozatom ez :)


De egyébként a törökök nagyon tudnak valamit, ami a sorozatokat illeti, mert brutál jókat csinálnak. :D

2021. jan. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!