Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tehette ezt velem a...

Miért tehette ezt velem a "legjobb" Baratnom?

Figyelt kérdés

2018-ban ismertem meg, a masik felemet, a baratnok nagy O-jet. Pont felvetelezett a munkahelyemre, en lettem a fonoke. Iszonyat gyorsan kialakult kozottunk egy kotodes. Azt is tudni kell, hogy egy napon is szulettunk, rengeteg kozos dolog volt bennunk, elvalaszhatatlanok lettunk. Sajnos daganatos lett, mutet utan el is tunt, nem irt, nem keresett. Anyukajatol erdeklodtem, az allapotarol, mert O kizart az eletebol. Iden nyaron, felkerestem a Noveret, mert nem ertettem, miert hagyott el es a Tesoja pedig meselt neki, ami miatt felkeresett ujra. Adtam neki meg egy eselyt, minden rendben volt, ejjel nappal beszeltunk, ujra a regi volt a kapcsolat, mire Oktoberben , a legnagyobb meglepetesemre teherbe estem es O volt az elso, akinek elmondtam. Miutan megtudta, kicsattant a boldogsagtol, sirt is az oromtol. (Sajnos neki a daganat miatt nem lehet babaja) Beszelgettunk meg par napot, amikor egyszer mar nem irt, Novemberben ujra kilepett az eletembol..


Irigyseg lenne? Mondtam neki, ha zavarja a baba tema, szoljon es nem beszelek rola, hiszen megertem ha faj neki. Magamat hibaztassam egyaltalan?


2020. dec. 23. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyerekek...légy szíves tanuljatok meg helyesen írni. Számomra alig volt érthető ez az egész szöveg.
2020. dec. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gyorsan és menetközben írtam, elnézést..
2020. dec. 23. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!