Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Az iskolában sokszor szoktunk nyomozni mert tényleg komolyan mondom hogy furcsa dolgok történnek ott van egy lezárt rácsos ajtó és mögötte van egy elhagyatott épület állítólag már pár éve nem járt ott senki!!!de mi furcsa hangokat és zenét hallottunk onnan!!!!na az álom:. (Ez egy sorozat álom) első nap a focipályán (a focipályával szemben van az épület) álltam egyedül órákon át majd felébredtem holnap ugyan ez de pár lépéssel közelebb váltam az ajtóhoz és pár napon keresztül mindig ezt álmodtam de mindig egy kicsivel közelebb az ajtóhoz az utolsó nap amikor ezt álmodtam akkor bent voltam az elhagyatott ház előtt azután hogy már bent voltam nem folytatódott de nem tudom elfelejteni!

2020. dec. 25. 05:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egyszerű, egyszerűen csak nagyon kíváncsi vagy rá, hogy mi van bent. Ha valaki valamin nagyon gondolkodik, akkor előfordul, hogy arról álmodik. Én pl kiskoromban annyira vártam az első okostelefonomat, hogy többször is álmodtam, hogy megjött (mert rendeltük).

Veled is ilyesmi a helyzet. Azon gondolkodsz, hogy mi lehet ott bent, így arról is álmodsz.

2020. dec. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. dec. 26. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!