Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg annyi r...banc van a...

Tényleg annyi r...banc van a világon vagy csak az internet és a különféle médiákon keresztül soknak látszik?

Figyelt kérdés

2020. dec. 29. 02:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%

Vegyes.

Az emberi fajnál a nő nem tudta egyedül ellátni a gyereket, ezért kellett a férfi.

Arra pedig sokfajta módszer van, hogy erre a férfit rávegyék: ez az egyik.

Nem véletlen, hogy az ember az egyetlen faj, amelyik terhesen is képes a szexre. Olyankor más értelme nincs is, csakis a férfi megtartása.

2020. dec. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Definiáld mit értesz r..banc alatt!!!
2020. dec. 29. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
37%

Nyúl is képes szexre terhesség alatt sőt! Újra foganni is.


Szóval nem kell mindent elhinni, kedves #1.

2020. dec. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%
Ezt nem rosszindulatból írom,habár úgyis annak fogod venni.Szerintem a te igazi problémád a szavaid mögött,az lehet hogy egyszerűen csak nincs barátnőd.És közben látod őket és felizgatnak téged.De neked sajnos még csak egyetlen egy ilyen könnyűvérű nőt se sikerült felcsípned.Hát hol itt az igazság?Mi baj lehet velem,hogy még egy repedtsarkú se hajlandó velem szóbaállni?Ezért fogalmazhatódott meg benned ez a kérdés.Az a tanácsom,hogy ne az Interneten keresgéljél magadnak nőt,ennyi.
2020. dec. 29. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
#bezzegazénidőmben
2020. dec. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%
#bizahajdan
2020. dec. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

1/


Én most nem terhességre meg egyéb praktikákra céloztam.

2020. dec. 29. 11:41
 8/27 A kérdező kommentje:

4/


Mit kezdenék egy könnyűvérű nővel?Én nem akarom,hogy megcsaljanak vagy évekig tudtam nélkül agyba főbe csaljanak.Lehet nincs senkim de elgondolkodtam meg éri e ,hogy legyen valaki próbálom elhinni,hogy vannak még rendes nők de amiket évek alatt láttam hát nem tudom.

2020. dec. 29. 11:43
 9/27 A kérdező kommentje:

2/


Nem tudom nekem már az is az aki igaz pl a párjával szexel de tolják fel a netre a közös szexvideóikat,meg még sorolhatnám.

2020. dec. 29. 11:44
 10/27 anonim ***** válasza:
62%
#vigyefene
2020. dec. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!