Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy kis nyakláncot és fülbeval...

Egy kis nyakláncot és fülbevalót fel lehet adni postakész borítékban?

Figyelt kérdés

Eladnék néhány régi ezüst ékszerecskét és arra gondoltam, hogy beraknám sima postakész borítékba és bedobnám a postaládába.

Pici kis ékszerek, amúgy simán belefér egy borítékba és bármilyen postaládába.


"Biztonságos" így levélként feladni?

Simán elviszi a postás ha tapintásra egyértelmű h nem papírlapok vannak benne?


Köszi!



2020. dec. 29. 16:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Fel, csak nincs semmi garancia arra, hogy el is jut a címzetthez. Ismertem olyan postást, akinél nemes egyszerűséggel "eltűntek" az értékkel bíró küldemények. Igaz, ez nem tegnap volt, - de volt és lehet, hogy van is még ilyen jelenség.
2020. dec. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 BlackSword ***** válasza:
De, az ajánlottal sorba kell állnod a ragszám miatt, azt a postán ķapsz, hozzá, és így tudod nyomon követni... az ajánlott azt jelenti, hogy könyvelt küldemény, egyébként semmi értelme sincs...
2020. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A sima borítékban feladással az a baj, hogy az ékszer simán kiszúrja a papírt és kihullik a borítékból. Lehet, hogy amire megkapja a címzett már csak egy üres boríték lesz rajta egy lyukkal. Szóval én mindenképpen béleltbe raknám.
2020. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
igen, úgy gondoltam, hogy műanyag tasakba belerakom és mondjuk papír közé
2021. jan. 1. 14:41
 15/15 anonim ***** válasza:
De mi a helyzet az elsőbbségi postakész boritekkal, azt is be lehet dobni siman?
2021. szept. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!