Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Számotokra mit jelent a...

Számotokra mit jelent a siker? Mitől sikeres valaki?

Figyelt kérdés
2020. dec. 30. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

„A siker az, amikor szereted magad, szereted, amit csinálsz, és szereted, ahogy csinálod.”


[link]


Ezzel 100%-ban egyet tudok érteni. Számomra is ezt jelenti a siker.

2020. dec. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A siker: önazonosságot jelent számomra. Azt jelenti, hogy az illető ki tudja jelenteni, hogy ő a helyén van, azzal foglalkozik a munkája során, ami tényleg kifejezi őt magát, nem kell hazudnia, nem kell másnak látszania soha, mint aki ő maga.


Nem azt mondom, hogy az embernek üvöltve kell vernie a mellét, hogy én ilyen vagyok, és nekem mindenkinek el kell fogadnia olyannak, amilyen vagyok.


Nem, egyszerűen egy belülről fakadó, nyugodt magabiztosságra gondolok, egy belső iránytűre, amit nem lehet eljátszani.

Ilyen lehet egy takarító, aki néha verseket farag és megosztja veled őket felmosás közben, lehet egy derűs buszsofőr, lehet egy igazgató, aki kiáll 200 ember elé az év végi beszédet megtartani.

2020. dec. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az élet nem igy müködik egyes hogy csak mindig az van amit szeretsz.
2021. jan. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

Nem mindig van az, de túlnyomó többségben igen. A kellemetlenségeket így már sokkal könnyebb elfogadni.

2021. jan. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!