Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek van most igaza?

Kinek van most igaza?

Figyelt kérdés

2 esetről is szó lenne.


Először is fontos tudni a sztorikhoz hogy cukrasznak tanulok, a marketplacen hirdettem hogy sütistálat készítek szilveszterre.

Nagyon sok rendelesem jött, reggel 6 tol ejszaka 2 ig dolgoztam és megint 6kor keltem.

Kezdem a legelsővel. Volt egy hölgy aki rendelt zserbót és kókuszkockát,1-1kilot. Alapból az ára 7500ft azt mondta neki ez túl sok. Mondtam hogy akkor legyen 5500. Azt mondta oké, közbe folyamatosan kérte a képeket hogy hogy állok stb. Este kérdezte a zserbot mondtam h az éjszakára marad, tehát tudta hogy sok rendelés van.. ma reggel hiv hogy menjek már a tescohoz (felajánlottam azt is h beviszem a városba mert a gyerekével jöttek a klinikára) ez joo messze van a klinikához, írja mikor már útba vagyok oda h menjek már mégis a klinikahoz ami először meg volt beszélve, már itt nagyon gyanús volt.. 26 percet vartam a bejárat előtt hívtam 10x szakadt az eso, így nem érdekelt mentem a következő címre közben folyamatosan hívott de nem tudtam felvenni mert vezettem.

Ezután hívott anya h itt vannak a kapu előtt (?) olyanokat mondott anyának hogy minek vállalom így be stb. Mikor én várok ra 30 percet, úgy hogy hárman voltak, valaki ki tudott volna jonni. Jó hazaerek odaadom mondom

5500 elkezdte fikázni hogy ez 5500? Hogy néz ki? Ilyen kevés? Annyira dühös lettem hogy azt mondtam hogy nem muszáj megvenni eladom másnak így is 3,5 kiló volt míg 2 kilót rendelt...

erre azt mondja: “nem adod ide négybe?” Mondtam hogy nem és csak állt nézett vigyorgott, már tettem volna be a kocsiba inkább mondtam hogy jó akkor vigyed négyért (bocsi már megint felidegesitettem magam)

Elkezdte mondani hogy reméli nem diopotlo van benne + ami teljesen kiakasztott hogy miközben aludozott bedobta hogy ott a beteg gyereke.... mi közöm van hozza?1.. 2 meg képes 1500 ért ilyet mondani mikor alapból 7500 volt az ára?

Anyaeknak elmeseltem, anya kő volt adva..


2. Egy nő kért ugyanígy mára 1 kiló pogácsát fel kiló zserbo golyót, 1 francia krémest, 1 kiló bajor kiflit. Elvitte 10 orakkor, este 6 után irt nekem hogy lenne pár észrevétele. Na mondom jól kezdődik. Azt mondta hogy a pogácsa nem friss, nem ropogós.. tegnap ejszaka csináltam ezt is az utolsó adag sült ki fél1 kor.. ja és vajpuha volt, ami megmaradt itthon az is még mindig az. Aztán mondta hogy csak ő evett a francia krémesből de túl kicsi (grammra pontosan kimértem a töltelék így is folyt belőle.) meg azt mondta nem olyan mint a cukrászdai (ha elmondanám hogyan csináljak többet nem ennétek cukibol franciakremest) a kifli alján elv maradt pár db sutopapir és emiatt kuka (?) aztán azt írta hogy így nem merik megkóstolni a zserbó golyót.....????lol szerintem ebbe egyszerűen csak nem tudott belekötni. Aztán elküldte a számlaszámàt h utaljam vissza.. szerintem az egész egy nagy kamu volt, ha annyira rossz lett vna egyből irt volna nem este 6 kor, egyáltalán nem erzem jogosnak.

De teljesen elment a kedvem az egesztol, szerintem én be is fejezem az egeszet mert ez így sok..

meg ott vannak még akik megrendelik és annyit nem képesek írni hogy nem kell így megmarad.. nem tudom most vissza kene utalnom a pénzt? Kb majd több volt amit rakoltottem mint amennyit fizetett érte.. 250ftot így is elengedtem tőle.

Egyébként fel se ajanlhattam volna mast kb mert ő egybe leírta hogy akkor én küldjem el a pénzt a számlájára (amúgy meg nincs számlám nem tudok küldeni így)



Kiváncsi vagyok a velemenyetekre



2020. dec. 31. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Tanulópénz. Visszautalod, hogy ne legyen bajod belőle, mert majd jön azzal, hogy nem kapott számlát és feljelent a NÉBIH-nél.
2020. dec. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ami azt illeti jól kihasználtak, és még hülyének is néztek.

Viszont az igaz, hogy megfenyegethetnek feljelentéssel (nem adtál számlát, nincs engedélyed stb.), csak azt nem tudom akkor kik ők: orgazdák? Mert az sem szabályos ugye, amit ők csinálnak.

Sajnos a marketplace tele van ilyen IQ light-okkal. Én is összefutottam anno velük, szinte mindent ingyen akartak volna (én használt, de szép állapotú női táskákat tettem fel a gyűjteményemből).

2021. jan. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"De teljesen elment a kedvem az egesztol, szerintem én be is fejezem az egeszet mert ez így sok.."


KIRÁLY! Én meg erre érzek jót! Nekünk, embereknek kevesebb lehetőség marad.

Majd az a cigány anyuka a nem-beteg gyerekével megy a legközelebbi multis cukrászdába, ott kétszeres áron fogja venni a fél adagot. De az valami SZZUUPER minőség lesz neki, elhiszed?!


Na, egyébként a lényeg, hogy otthon mormolj el 10 q×rva-isten miatyánkot, aztán töltsd MAGADRA az idődet.

2021. jan. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért nem használom a marketplacet. Tele van hülyékkel. Amúgy ja,az a baj ezzel hogy nagyon megütheted a bokádat ha feljelentenek. Ha már ennyire szeretsz sütni,akkor hozz létre egy vállalkozást,és akkor már csinálhatod legálisan amikor akarod.+nem a világvége összeg az adózás sem
2021. jan. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!