Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akkor most már tényleg ez...

Akkor most már tényleg ez lenne az évtized első kérdése?

Figyelt kérdés
tavaly ilyenkor megkérdeztem, hogy ez lenne-e az évtized első kérdése, de lehurrogtak, hogy az majd egy év múlva lesz, pedig még az amerikai közszolgálati Tv-n is ezt írták, sajna nem találtam meg azt a kérdést már, akinek megvan cslinkülje be

2021. jan. 1. 00:00
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

na ez a sorszámozás nagyon jó és egyszerű ő is bepróbálkozott de ezek szerint nem sikerült neki


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1087925..


megnéztem a tavalyival is és ott is az első voltam, így még nagyobb az öröm


a megelőző évtized 2010.-2020. volt-akarod mondani 11-20-ig


de ez hülyeség így az első évtizednek egy csonkának kellene lennie úgy sokkal ésszerűbb


hogy találtad meg a tavalyit?


na akk becslinkülöm az amerikai Tv álláspontját is a témáról

[link]

2021. jan. 1. 11:28
 12/25 A kérdező kommentje:
10 év múlva újra ugyan itt gyerekek!
2021. jan. 1. 11:29
 13/25 anonim ***** válasza:

Valóban elvétettem a 2010.-2020-at, de ez a többiből kiderül.


Úgy találtam meg a tavalyit, hogy a nyilvántartásomban van.

Folyamatosan írok egy táblázatot, amiből látom, hogyan alakulnak az évenkénti kérdés-, válasz darabszámok, az egy kérdésre jutó válaszok. Ehhez szükséges az év első és utolsó kérdés-, illetve válasz sorszámának ismerete: [link]

[link]

[link]

2021. jan. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
58%

Juhú! Gratulálok!🙂

#13! Ne sajnáld a kérdezőt, te is elég magányos lehetsz, ha ráérsz ilyen marhaságokkal foglalkozni😕

2021. jan. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ráérek. Évente beírok 4 adatot: két dátumot (rövidebben, mint látható; számjegyes formában, automatikusan formázódik szövegesre a hónap), 2 számot a kérdésekhez, 2 számot a válaszokhoz. Pontosabban, a négy szám egyikét sem írom, a Gy.k. linkjéből másolom be, kevés egérmozdulattal.

Minden automatikusan számolódik, 14 év alatt egyszer megírt egyszerű képletek alapján; jelentéktelen az időigénye is, a létrehozása és fenntartása is.


Nem azért sajnállak, mert arra szánsz időt, hogy kiírj kérdést. Nem egy időrabló dolog akkor sem, ha minden éjfélkor megteszed.

Nem arra tettem észrevételt, hogy mire szánsz időt, hanem hogy életedben mekkora jelentőséget tulajdonítasz egy ilyen dolognak.

2021. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
hát ez beteg, hogy ilyenekkel foglalkozol:D tán vmi adminisztrátor vagy itt? arra van megfejtésed, hogy mi okozta a 2014-től tapasztalható nagy visszaesést?
2021. jan. 2. 03:48
 17/25 A kérdező kommentje:
wamzer
2021. jan. 3. 09:46
 18/25 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣🤣🤣🤠
2021. jan. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
ja
2021. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Elkéstél
2021. jan. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!