Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem pörög fel a motor?...

Miért nem pörög fel a motor? Rieju MRX 50

Figyelt kérdés
2008-as rieju MRX 50-ről van szó. Hidegen tökéletesen működik, majd 15-20p motorozás után (nyáron) amikor kellően bemelegedett akkor nem lehet vele elindulni, alapjáraton megy és hiába húzol neki gázt csak lefullad, 1-2p kínlódás után ha sikerül vele megindulni akkor tökéletesen működik mind a 6 sebességben kipörög és ha 1 órán keresztül folyamatosan mész vele is jó, de amint megálsz és leesik a fordulat már nem lehet vele elindulni annyira gyenge. Lehetséges hogy az alapjárati fúvókával van valami? de az az érdekes hogy hidegen tökéletesen működik, meg télen is mert akkor nem tud annyira bemelegedni

2021. jan. 2. 11:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként mikor megvettem tökéletesen működött körülbellül fél évig, majd egyszer megesett hogy elborult a motor miközben bevolt indítva, le is állt...utánna elég nehezen indult el, késöbb kitakarítottam az egész karburátort de hiába, azóta ezt csinálja, elötte nem tapasztaltam
2021. jan. 2. 11:36
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez az 1-2 perc kínllódás az elindulással úgy működik hogy felengeded a kuplongot alapjáraton gurulsz vele majd húzolneki gázt, remélhetőleg nem fullad le és ha nem fullad le akkor alapjáraton megy tovább majd 20-30mp múlva gondol eggyet és megugrik és utánna húz tökéletesen megy. Ha üresbe teszed, tehát nincs terhelés alatt, akkor sem pörög fel alapjáratról
2021. jan. 2. 11:49
 3/3 anonim ***** válasza:

3+


(remelem tudtam segiteni) :DDD ... BUEK

2021. jan. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!