Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezzel a szakkal milyen helyeke...

Ezzel a szakkal milyen helyeken tudnék elhelyezkedni dolgozni ami jól is keres(minimum nettó 200k)?

Figyelt kérdés
Programtervező-informatikusnak tanulok, nem szeretek programozni így nem igazán szeretnék ebbe a szakmába elhelyezkedni, meg nem is nagyon megy,örülök ha az egyetemet elvégzem, tudom h egy programozó sokat keres, de inkább más munka érdekel, szeretek gépen dolgozni, meg valami irodai munkát tudnék elképzelni magamnak, csak programozni ne keljen. Szóval milyen lehetőségeim lehetnek? Meg az is érdekel, hogy ha csak felsőoktatási szakképzésen vagyok úgy is tudnék-e jól keresni, vagy mindenképp diplomát kéne szereznem?

2021. jan. 5. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
nettó 200 átlagos vagy az se még főleg ilyen szakon.
2021. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem most vesznek fel It helpdesk pozícióba 400 bruttóért pesten.
2021. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak low code cuccok is a világon
2021. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!