Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az utóbbi hónapokban nem hat...

Az utóbbi hónapokban nem hat a dezodor, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Korábban sosem volt ilyen problémám. Most hiába használom, mégis szagosan izzadok. Nem izzadok jobban, csak büdi... Lehet ahhoz köze, hogy lézeres szőrtelenítés van folyamatban a hónaljamon? Vagy esetleg ahhoz, hogy karantén alatt sokszor kimaradt a napi rutinból a dezodor használat? Korábban rexonát használtam, most vettem níveát, hátha... de nem jobb sajnos.

2021. jan. 5. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj ki, valami sportoláshoz való, 48 órás izzadásgátló stiftet.

Például:


[link]


Ha fiú lennél, akkor: (bár ez 96 órát <?> ír)


[link]


Itt vegyesen vannak:

[link]

2021. jan. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt pár éve. Akkor azt mondta a bőrgyógyász ismerősöm, hogy a túl sok spary miatt van, rossz hatással vannak a bőrre, hosszú távon csak még büdösebbé teszik a testszagot. Úgy döntöttem hogy teljesen abba hagyom a használatukat. Az első pár hónapban nagyon kellemetlen volt, de aztán igaza lett, enyhülni kezdett a testszagom. Most ott tartok, hogy 1 hét után sem érződik rajtam, és nem, nem csak én nem érzem, hanem más sem. Szóval nekem ez vált be.
2021. jan. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kaja?
2021. jan. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2es: én is hallottam ezt, de pont az a furcsa, hogy egész tavasszal alig használtam a karanténban, és most ősszel dettó... és eközben jött be ez a probléma :/
2021. jan. 6. 11:08
 5/6 A kérdező kommentje:
#1-es: eddig is 48 órásat használtam :(
2021. jan. 6. 11:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor vannak természetes izzadásgátlók, amiket házilag lehet összekeverni:

[link]


[link]


[link]


Illetve, gyógyszertárban kapható a sol. antisudorica nevű folyadék, ami elég hatásos.

2021. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!