Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a távcsőről?

Figyelt kérdés

[link]

Első távcsövem lenne.. Állatvilág megfigyelésére használám

pl. vadlesről figyelni a szarvasokatt gidákat madarakat stb.

Nem szeretnék sima 10-30*30-as távcsövet mert annál részletesebben/"közelebről" akarom megfigyelni



2021. jan. 7. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Nagyobb távolságra lévő dolgokra amik nem mozognak alkalmas lehet (az állvány persze kuka), de mozgó dolgokra nem jó, van egy ilyesmim, de nagyon ritkán veszem elő. Vegyél egy 10X50 körüli binokulárt, sokkal többre mész vele.
2021. jan. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bresser Zoom 20-60x60 Spotty

Kezdőknek hobbi szinten kiváló távcső és nem nagy befektetés a többihez képest.

Merem ajánlani mert nekem is ilyen van jól összerakott masszív távcső. 60 x os zommal kissé homályos a kép gyenge fényviszonyoknál,de ez nem a távcső hibája hanem kevés fényt gyűjt be a kimeneti lencse.

De 20-30 x os nagyításnál kiváló képet ad.

Írd be a youtubon a nevét és keress rá vannak videók róla.

én még fotóztam is vele van hozzá adapter lehet venni,és rá lehet tenni a mobilt is.Szóval amatőrködni kiváló nem kell jobb 80 100 ezerért úgysem használod ki a drágábbat sem.

A holdat is meglehet figyelni vele vagy lefotózni.

A tartó állványa is kiváló és asztalon stabilan használható.

Én ezt tapasztaltam vele kapcsolatban ,de hogy milyet veszel azt te döntsd el ne más. Üdv.Sok sikert!

2021. jan. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!