Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most folyó építkezésekről kép?

Most folyó építkezésekről kép?

Figyelt kérdés
Valaki tudna segíteni? Azt kaptam szorgalmi feladatként, hogy most folyó építkezésekről küldjek be képet, és nevezzem meg hogy milyen szerkezet készül éppen. Valakinek esetleg nincs ilyen kép? Ha nem mostani az se baj, itt nálunk a közelben jelenleg nem tudok építkezésről :/ Annyi a lényeg, hogy internetes képet nem küldhetek.

2021. jan. 8. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
középület kellene?
2021. jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet netről...? Vagy hogyan tudja ellenőrizni a tanár, hogy nem saját magad fotóztad?


Ott a MOL toronycampus építkezése, ha építőipari szaksuliba jársz ,szerintem arról millió képet lehet találni... pl:

[link]


[link]



És erről szakmai dolgokat is prímán lehet látni.

2021. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ezek is jó képek ugyanonnan:


[link]

2021. jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos csak olyan képet lehet, amit én csináltam vagy ismerősök. Ezeken látszik, hogy nem én :( Bármiről jöhet egyébként.
2021. jan. 8. 15:49
 5/8 anonim ***** válasza:
De mi az oka? Mit mond a tanár? Egy sajtóképről is remek műszaki leírást lehet csinálni....
2021. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hol laksz?

hiába küldünk debreceni képet ha soproni vagy, nem foga lehinni a tanár, hogy elvonatoztál az ország másik végébe fotózni :D

2021. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Debrecentől 10km, szóval az is jól jönne, nagyon megköszönném.
2021. jan. 8. 20:21
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor senkinek nincs? :/
2021. jan. 9. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!