Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan valljam be anyukámnak,...

Hogyan valljam be anyukámnak, hogy szándékosan nem vettem be a gyógyszeremet?

Figyelt kérdés

Nagyon rövid a háttértörténet, pszcihológushoz járok és pszichiáterhez, hogy ne jöjjön elő a depresszióm és kapok is rá gyógyszert. A szervezetem nem termeli megfelelően a szerotonint, valamikor túltölti valamikor meg alig van. Mindkét esetben rosszul járok. Ha alig van akkor önpusztító viselkedésem van amit akkor én teljesen jónak és igazságosnak látok. Amikor túl sok van akkor meg sűrgősségi korházba kell vinni engem. És amit kaptam gyógyszer azzal sem depressziós nem vagyok sem pedig korházba nem kell vinni, tehát igazából a szerotonin receptort korlátozza valamint blokkolja. A kérdésem az, hogy én ezt tegnap este szándékosan nem vettem be mert tovább akartam ébren lenni mint ahogy akkor tudok amikor beveszem. (Bevétel után 25 perc múlva már álmos vagyok)


Hogyan tudnám bevallani anyukámnak anélkül, hogy szomorú lenne?

Vagy hogyan tudnám titokban tartani úgy hogy ne bántson a bűntudat?



2021. jan. 10. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem azért nem vetted be, hogy tovább ébren maradhass? Na és lefekvés előtt sem vetted be utólag?
2021. jan. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem akkor sem, mivel azt mondta a doktornő hogy pontban 21 órakkor kell bevenni, később nem.
2021. jan. 10. 10:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem az anyukádat, tehát nem tudom hogy fog reagálni, szerintem mond meg az igazat, és hogy többet nem fordul elő.
2021. jan. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bevallottam.

Nagyon kiakadt, elmagyarázta miért ne csináljak ilyet és egyben meg is tiltotta. Pontosabban abban állapodtunk meg, hogy csak akkor csinálok ilyet megint ha ő arra engedélyt ad. Tehát kvázi megtiltotta, mert biztos nem fogja megengedi soha.

2021. jan. 10. 10:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, hogy így alakult, de anyukád biztos csak jót akar.
2021. jan. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy jóban vagytok anyukáddal, akkor szerintem nyugodtan meséld el neki, hogy hülyeséget csináltál.
2021. jan. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előfordul hogy az ember hibázik. Máskor szedd be a gyógyszert és ennyi. Nem kell ezen gondolkozni.
2021. jan. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!