Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől van ilyen fajta szorongá...

Mitől van ilyen fajta szorongásom?

Figyelt kérdés
Minden alkalommal, ha egy nagyobb vagy akàr kisebb áruházba megyek rossz érzés fog el. Annyi ember vesz körül, fura érzés, hogy sokan láthatnak. Teljesen ideges leszek és általában 10 perc alatt el kell hagynom a boltot vagy a plázát, mert úgy érzem, hogy rosszul leszek.
2021. jan. 10. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Enyhe tömegiszony. Legyőzhető. Arra koncentrálj, amiért oda mész.
2021. jan. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem is a tömegmiatt van de az is lehet hogy nagyon erős klaustrophobia mert a bolt mégiscsak nagy és itt is tulajdonképpen bezártság. Amúgy lehet hogy hülyeséget mondok csak arra alapoztam, hogy egy ismerősöm ugyanilyen csak ő a buszban,vonatban érzi így magát és azt mondja klaustrophobiás. Ha hülyeséget mondtam akkor elnézést.
2021. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tömegiszonyod van.
2021. jan. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!