Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csaltam online dogán, mi...

Csaltam online dogán, mi lehet a büntetés?

Figyelt kérdés
A dogát együtt írtam egyik haverommal, és a tanárnak feltűnt a hasonlóság, megkért hogy beszélgessünk, majd megkérdezte hogy bűntudatunk van-e vagy jól érezzük-e magunkat ettől az egésztől. Megmondtuk hogy különös képpen egyik sem, amin nagyon felhúzta magát, és olyanokat kezdett el mondani h elszállt a bizalom meg ilyen tipikus tanár szöveget. Aztán most egy kicsit félek hogy amúgy ezért milyen büntetést adhat? Egyest ad a dogára? Vagy szaktanári? Még sose buktam le csalással szóval nem tudom. Veletek volt már ilyen? A tanár nagyon ki volt? Légyszi segítsetek alapvetően jó kislány vagyok, szóval most eléggé kivagyok.. (Igen utólag már én is rájöttem hogy azt kellett volna mondanom hogy szörnyen bántanak minket a történtek)
2021. jan. 11. 14:30
 1/2 kicsibarany ***** válasza:
Ez teljes mértékben tanár függő. Én is buktam már le, igazából semmi retorzió nem volt, szerencsénk volt ("Lelketek rajta" hozzállása volt). De nem is volt nekünk egy túl fontos tantárgy.
2021. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elég büntetés lesz az nektek egész életetekben, hogy amikor képbe vagy személyes kontaktba kerül ez a tanár, akkor az a tudat fog emészteni, hogy bármit tehetsz ezt követően, már soha nem fog úgy megbízni bennetek a tanár, mint ezt megelőzően. Ez természetesen rá fog vetülni az osztályzatokra is, mert magától értetődő, hogy lefelé fog kerekíteni minden jegyet, amelynél felmerülhet a személyes szabadsága a mérlegelésben.
2021. jan. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!