Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kereshetnek a tesztelés miatt?

Kereshetnek a tesztelés miatt?

Figyelt kérdés

Tegnap kiderült, hogy akivel egy háztartásban élek, pozitív lett a covid tesztje, így ma lejelentettem ezt a háziorvosomnál. Nekem a tünetek közül a szaglás elvesztése jelentkezett, ezért mondta, hogy el kell mennem teszteltetni, de majd úgy fognak keresni, hogy mikor kell mennem.

Ma már vagy ötször hívtak rejtett számon, de én sose veszem fel az ilyen hívásokat, le is vannak tiltva.

Létezik, hogy rejtett számon keresnek a teszt miatt, valakinek van tapasztalata?



2021. jan. 11. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Persze.. sose veszem fel.. miert megesznek ha felveszed? Sose ertettem az ilyen paranoidokat
2021. jan. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1., a kérdés az, hogy kereshették-e ilyen ügyben rejtett számról...
2021. jan. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem esz meg senki, de nem szeretnék több ezer forintos telefonszámlát kapni, vagy bármi más csalásnak a részese lenni.

Engem rengetegszee hívnak akár rejtett számról, akár a hívószám alapján a világ másik végéről. Aki akar vegye fel, én nem.

Aki ismer vagy hivatalos ügyben keres, az nem rejtve hív.

2021. jan. 11. 18:56
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor majd mehetsz penzert teezteltetni magad
2021. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, én nem tudom a választ, de bármit írok ide, azzal is hozzájárulok, hogy ne süllyedjen el a kérdésed, és így észrevehesse olyan, aki tudja a választ, azért írok: érdemesebb lett volna egyszerűen úgy feltenni a kérdést, hogy "Téged milyen számról hívtak tesztelés ügyben? Rejtettről?", akkor nem lenne annyi mellébeszélés. :)
2021. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 18:57-es válaszoló!

Örülök, hogy te is a feltett kérdésre reagálsz. Illetve érdekelne, hogy milyen összefüggésben van a telefon felvevése a teszt árával? Azért nem kellene baromságokat beszélni.

Az orvos által elrendelt teszt ingyenes. Annak kell fizetni, aki páldául előbb akar kijönni a karanténból és gyorsan szüksége van a teszt eredményére.

Ha nem értesz a témához, nem kell reagálni a kérdésre.

2021. jan. 11. 19:36
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Hívd fel a háziorvosodat és kérdezd meg.
2021. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
50%
Rejtett számról fognak hívni.Ha nem veszed föl, másnap újra próbálják.
2021. jan. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!