Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zippo öngyújtónal a kanocot...

Zippo öngyújtónal a kanocot be lehet állítani úgy, hogy folyamatosan égjen a lángja?

Figyelt kérdés

Zippo 29268 steampunk gyújtóm van. Ami a kedvencem, emelett van még más is, de a problémam az vele hogy pukkadozva ég, vibrál és nem folyamatos a lángja.

Nem vagyok olyan régi róka még 4 hónapja van, aztán nem tudom normális e, személy szerint ezektől a drága öngyújtóktol minőséget várok el. Eredeti zippo prémium benzint használok.

Köszönöm az esetleges értelmes válaszokat



2021. jan. 12. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok láng szakértő vagy ilyesmi, de szerintem a légmozgástól, huzattól ég pukkadozva. A vihargyújtóknak pont az a lényege, hogy nagy szélben libeg-lobog a láng, de nem alszik el. Próbáld meg úgy beállítani a kanócot, h csak kicsit lógjon ki, vagy ha így se jó, akkor nagyon. Vagy teljesen huzatmentes helyre állíts fel a meggyújtott zippot, te se ugrándozz mellette, és látni fogod, h akkor szép egyenletesen fog égni.
2021. jan. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tölts fel valahova egy rövid videót mert el nem tudom képzelni mit jelenthet az hogy "pukkadozva ég, vibrál és nem folyamatos".
2021. jan. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Youtubera töltök gyorsba egyet és beküldom a linket
2021. jan. 12. 15:54
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]

Kész jól hallható az a vibrálós égés

2021. jan. 12. 15:57
 5/5 anonim válasza:
Esetleg próbáld meg hogy egy kicsit több benzint raksz bele, de ne tul sokat hátha belobban a kezedbe
2021. jan. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!