Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS! Ma lenne egy film de nem...

SOS! Ma lenne egy film de nem találom a műsorújságban???

Figyelt kérdés

Éjszakai járat (2005)


Elmékszem hogy mára reklámozták 14 óra valamikorra de sajna nem tom melyik csatorna adja. Port-on szoktam csekkolni de semmi. Végigzongoráztam pár csatornát de eddig nem leltem.

Képzelődni nem szoktam, hogy tudok rákeresni máshogy?


2021. jan. 12. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

[link]


Reggel 4.25

2021. jan. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Máról beszélünk!!!!
2021. jan. 12. 11:08
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Lszarom, ma nezd a Hiradot
2021. jan. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az az „Éjszakai járat” amit kérdezel (Red Eye, 2005; Rachel McAdams, Cillian Murphy) 2021. január 14-én 4:25-kor lesz az HBO-n.

Nem tudom, hogy miért „beszél” másról az 1-es válaszoló.


Másik, magyar „Éjszakai járat” című (Notturno bus, 2007) film ebben a hónapban egyik TV-adón sem lesz.

Az 1998-as „Éjszaki járat” (Night Train) csak egyes adatbázisok szerint ilyen magyar című, más filmadatbázisok szerint „Esti vonat” a címe. Ez a Film+-on lesz 2021. január 15-én 3:15-től.


Itt, időrendbe szedve tudsz műsor keresni; függőleges zöld csík mutatja az aktuális időt: [link]

Szövegkereső szerint ma 12:00 és 15:50 közt „Éjsz” szórészlettel nincs műsor, „Éjj” szórészlettel (ha esetleg „Éjjeli járat” címmel lenne) csak az Éjjel-nappal Budapest van; „járat” keresésre pedig csak a Mancs-őrjárat gyerekműsor.

2021. jan. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó, ti se lelitek, lehet hogy törölték ez eredeti terv szerinti leadását?
2021. jan. 12. 12:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ha ébren vagy ne álmodj! Ma ezt a filmet nem játsszák a tv-be, az 1-es jó linket küldött, de ahelyett hogy ő is próbált neked rákeresni, még ő az idióta. pff.. tényleg a híradót ajánlom én is. De ha annyira megakarod nézni, van olyan hogy On-line? Ha mond ez neked valamit.
2021. jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

7. Arra nem gondolsz hogy talán nincs mindenkinek rá lehetősége? Laptop nincs mert beszart, telón nézzünk többen filmet?


Valaki válaszolhatna a kérdésemre, olyan, akinek sikerül felfogni. Köszi.

2021. jan. 12. 12:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyebként a filmkatalógusba ha beírod a film címét,kidobja ,hogy hol és mikor sugározzák
2021. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!