Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz?? Én nagyon...

Szerintetek gáz?? Én nagyon annak érzem...

Figyelt kérdés
Szóval tegnap vendégsében voltunk a párom haverjánál és hát hirtelen rám jött a nagy dolog, muszáj voltam elmenni wc-re ugyanis ment a hasam. Többször is ki kellett mennem, mert nem bírtam visszatartani. És most nagyon gáznak érzem.

2021. jan. 13. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasmenést képtelenség visszatartani. Ha valaki emiatt gúnyol ki netán, az csak magáról állítja ki, a szegénységi bizonyítványt.


Gáz vagy sem, ezt másképp nem lehetett akkor megoldani.

2021. jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kellemetlen dolog, de nem gáz. Arra szokták mondani, hogy gáz, amikor valaki szándékosan csinál/mond hülyeséget és lejáratja magát vele. Ez pedig egy biológiai szükséglet, amiről senki nem tehet. Bárki bármikor rosszul lehet vagy épp beteg, és még mindig jobb ha valaki házában ér utol a hasmenés ötször, mint akár egyszer egy olyan helyen, ahol nem oldható meg a dolog.
2021. jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kellemetlen igen, de én azzal szoktam enyhíteni, hogy konkrétan elmondom nő létemre, hogy gyerekek,nekem ki kell mennem nagy wcre ez van
2021. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Megértem, hogy kellemetlen, de ez egy totál emberi dolog, ami mindenkivel előfordulhat. Csak nem szokás dicsekedni vele.
2021. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Cseppet se aggódj emiatt!!! Kár a fejed törni efölött!
2021. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. jan. 13. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!