Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem rakja be a sims 4 a...

Miért nem rakja be a sims 4 a cc-t?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok helyen megnéztem h hogyan csinálják de nekem nem működött. Első sorban nekem a játék beállításoknál nincs olyan h modok engedélyezése hanem csak scrip módok vannak de azt is be kapcsoltam, mikor be lépek ki írja a játék egy ablakba amit feldob hogy van benne 1 cc-t de felülre pedig azt írja hogy "A Maxis nem mutatja meg előre és nem támogatja a módokat. Kérlek használd óvatosan" ha valaki tud segíteni pls írjon

2021. jan. 14. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha a lista feljön, akkor a mod a játékodban van.


Az "Enable Custom Content and Mods" a "Script Mods Allowed" fölött van. Mindkettő ki kell legyen pipálva. Ezt ellenőrizd le. De ha a lista feljön amikor megnyitod a játékot, akkor elvileg ezek engedélyezve vannak és működik a mod/cc a játékban.


Pontosan mit töltöttél le? Lehet ott van a probléma.

2021. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Toltsd le a legfrissebbet, volt egy ilyen bug a freelancer karrierekkel.
2021. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi már megvan. Egyszerűen rossz helyről töltöttem le a cc-t
2021. jan. 18. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!