Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek milyen volt a nyara?...

Kinek milyen volt a nyara? Kinek mi volt a legjobb és legrosszabb (legcikibb) hejzete, élménye? Mindenki beszámolóját várom lányokét/fiukét!

Figyelt kérdés

Kezdem:

Az én nyaram nagyon rossz volt:[

A legjobb: h tesómmal a héten elmetünk vásárolni és vettünk 1csomó jó ruhát és jól éreztük magunkat:)

A legrosszabb: h nemrég megtudtam h elköltözünk őszel vagy a télen innen naon messszzzee:[ :( +egész nyáron jártam a hegyre kapálni.

A legcikibb ped: tesómmal (nővéremmel 4 évvel idősebb) 1szobánk van.és maikor nagytakarításra került a sor megtaláltam az óvszeres tasakot ami fel volt bontva.ezzel nincs is semmi baj mivel 1 egészséges kapcsolat része a szex.de anya is bent volt +tesóm és amikor felszedetük a szőnyeget alatta volt én nem vettem észre és rátapadt a lábamra és nem tudtam nem észrevenni.és amikor leszettem h mégis mi lehet az akk kicsit ciki volt.(és tuti h nem az én pasim hagyta ott mert nekem még nem volt (mietlőtt rámkennétek)XDXDXD)szoal kicsit ciki volt.XDXD


2010. aug. 14. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem naggyából jó. :) Kicsit uncsi volt az elején.

Legjobb: vonulok a debreceni karneválon

Legrosszabb: kb. 3 héten át minden éjjel rosszat álmodtam :S

Legcikibb: a moziba leestem a székről szoknyába :$

2010. aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb az az öt nap volt a hajduszoboszlói strandon, amit a barátommal töltöttem. A legrosszabb, hogy sátorral az ott lévő kempingben a 4 éjszaka kettőnknek 20000 forintba került. A legcikibb, hogy úgy leégett az arcom, hogy tojást lehetett volna sütni rajta.
2010. aug. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém tűrhető volt...


Legjobb élmények: egy nagyon jó koncert. :-) Láthattam élőben a Jogos Önvédelmet, a Gungnírt és a Vér Kötelezt. Néha felkaptam a hathúros holokauszt-frekventátoromat, lereszeltem rajt pár akkordot, és ez a reszelés néha úgy sikerült, hogy majdnem kiesett a pengető a kezemből. Láttam egy paródiát, amiben egy olyan viccet sütöttek el, amin még most is görcsbe rándul a rekeszizmom.


A rossz kb. annyi volt, hogy nem találkoztam a haverokkal, nem voltam benne az osztály-légkörben. Meg a szülinapomra beszerzett bakancsomat próbáltam betörni... Inkább az tört be engem. :-P (Egyszer úgy mentem boltba, hogy az ominózus lábamon sebragasz, fásli, zokni: nuku, be a bakiba... Érdekesen lépkedtem...)

2010. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem találkoztam haverokkal, szinte nem is mozdultam ki. Ennek az előnye: nem égtem (barnultam) le. (Na, nem állhattam meg, hogy valami célzást ne írjak...XD) Bár mondjuk huszadikán buli lesz, úgyhogy lehet, hogy kicsit pákós színem lesz... :-S XDXD
2010. aug. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régen volt a nyár, de én már akkor tudtam, hogy helyzet és nem hejzet.
2011. jan. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!