Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2021 új engedélyezett nevek?...

2021 új engedélyezett nevek? Nem találom.

Figyelt kérdés
Általában mindig megnézem az újonnan engedélyezetteket. Egy kis része tetszik, annak ellenére, hogy új még nem fogom utálni, de egy részén csak vihogok. Az MTA havonta frissíti a listáját, de abban olyan sok van, ha plusz 5 belekerül, sose találom meg. ti tudtok olyat, amit most negedélyeztek? :D

2021. jan. 15. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Kerestem, de én sem találtam. Ha abból indulunk ki, hogy az egyik ezzel foglalkozó névnapos lap, a tavalyi neveket júliusban hozta, hozzá téve, hogy még biztosan lesz, akkor egy darabig még várnod kell erre.

Az év, éppen, hogy elkezdődött, leghamarabb is február elején keress rá újra.

2021. jan. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyat keress, hogy 2020-ban engedélyezett új nevek; a 2021-eseket szerintem még nem volt értelme összegyűjteni, mert még most kezdődött az év. Tehát szóval szerintem ha kimondottan a huszasokra keresel, akkor fogja kiadni azokat, amiket te szeretnél. Amúgy beírod:


MTA összes név --google-be

És akkor ott kidobja a neveket, amiket kérvényeztek; évszám nincs, de fogod látni, hogy egyértelműen melyik név újszerű.

2021. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki, kb fél év és rákeresek megint. a 2020-asokat már láttam, némelyik rettenetesen vicces, de vannak szépek az újak közül is. :)
2021. jan. 17. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!