Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MIÉRT tüntek el az értelmes...

MIÉRT tüntek el az értelmes műsorok és mesék?

Figyelt kérdés

Régen annyi de annyi kedves vígjáték, ífjúsági műsor, mese, dokumentumfilm volt a tv-ben amiknek mára már írmagjuk sem maradt.A "krimik" késő este voltak,azokban volt egy hulla és nem több :)

De manapság?Reggeltől estig nézhetetlen, ostoba tv shopok,tízmillió részes sorozatok, véres, -történet és színészi alakítás nélküli- "tucatfilmek" ami semmi másról nem szól csak a tömeggyilkosságról,a szexről meg a drogokról.És ez megy MINDEN este.Ezek után miért csodálkozunk ha a való életre is egyre jellemzőbb lesz ez?

Kinek jó az ha tudatosan rombolják az emberek lelkét és agyát?


2010. aug. 14. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is sajnálom, hogy eltűntek.

A kabarékat szerettem nagyon. Még 10 évvel ezelőtt is színvonalasak voltak, nem úgy, mint ez a gagyi showder klub.

Az a legkiakasztóbb, hogy a Legyen Ön is milliomos helyett, megnézhetjük, hogy ezek a csinált mai sztárocskák, hogyan főznek vacsorát, a puccos otthonaikban, de könyörgöm! Legyen már elég az emberek butításából!

Arra is szoktam gondolni, hogy a mai műsorokat a kisebbség igényeihez mérten készítik. Olyan rohamosan szaporodnak, hogy lassan ők lesznek a többség.

2010. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezért is nem nézek tévét, csak minimális mértékben, akkor is legtöbbször régi műsorok, sorozatok ismétléseit. Az idióta showműsorok egyenesen undorítóak, a manapság készült filmek nagy része úgyszintén. Nem tudom, hova tűnt a színvonal :( És még nem is vagyok valami idős, de azért látom a különbséget.
2010. aug. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért nem nézek már Tv-t se :-)

Ha beis kapcsolom szinte semmi nem köt le...Csak kapcsolgatok. (Viszont megjegyezném, hogy egy valami volt ami lekötött az az mtv-n ment a címe MADE- Na ez az egyetlen értelmes műsor az mtv-n)

Hiányolom a régi időket. Ugyan mégcsak 18 éves vagyok, de pl nagyon hiányzik a Nickelodeon. Bár már azon sem a régi mesék mennek, hanem a legújabb iditósagok. Idétlen "viccekkel", a gyerekeket butítják .

Szomorú ez az egész.

:-S Nem is lehet nagyon tenni ellene semmit, direkt tudatosan butítanak bennünket, Bár akinek van hozzá esze az rájött erre és nem zombul a tv előtt.

Mondjuk én még az újságokat is ide sorolnám :-) Hamis testképzavar.-t kelt az emberekben. (Cosmopolitan,Glamour stb..)

18/L

2010. aug. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a kérdezővel.

24/L

2010. aug. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!