Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Unatkozom. Mit csináljak? Nem...

Unatkozom. Mit csináljak? Nem tudok egy értelmes dolgot csak facebook facebook és facebook!

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Tudtok valami jó játékot vagy valami jó elfoglaltságot? Sajnos nem tudok elmenni 1 barátomhoz sem mert ők 15 km-el arrébb laknak mint én és nem is nagyon ismerem őket az új iskolám miatt. Ráadásul a régi barátaimmal nem vagyunk valami jóba. Tudtok valami jó játékot az interneten? A logikai játékokkal már ... Tudtok egy olyan oldalt ahol vicces képek, játékok vannak? A válaszokat előre is köszönöm! :)
2011. okt. 30. 15:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Nem tudom a korodat meg szinte semmit sem tudok rólad, de játsz valami netes játékkal. Barátom az Aion-al játszik már nagyon régóta. Sok magyar van fent és tuti segítenek ha valamit nem tudsz.
2011. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
vagy próbálj meg barátkozni...új barátok a környékeden :)
2011. okt. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Jajj bocsánat! 11 éves vagyok. Éppen az hogy mindenkit ismerek a környéken, :) De sajnos nagy b-nkók vannak erre:(
2011. okt. 30. 15:36
 4/34 Mitmivan? ***** válasza:

[link]


Elég kezdetleges kis játék, de nem egyszerű :D Pár percre biztos lefoglal, ha van türelmed. Netes játékokat nem ismerek, de akár le is tölthetnél valamit.

Viszont a legjobb az lenne, ha megpróbálnál barátkozni az új emberekkel, lehet, hogy nem is olyan bunkók, ha jobban megismered őket.

2011. okt. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
y8.com
2012. jan. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
32%
Olvass! Tanulj, akármit, csak ne ülj a gép előtt, szerintem még az is rosszabb, hogy játszol tök értelmetlen játékokkal, mintha fb-oznál... amúgy a neten is van annyi érdekes és hasznos dolog, én olyanokat szoktam olvasgatni. Amúgy én is sajnos sokat facebookozok. :/ de megpróbálom magam rávenni másra is. Keress magadnak valami jó kis hobbit. :)
2012. jan. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Onam válasza:
15%
Én is 11 vok, és ugyanaz a helyzet, csak rosszabb, mert vajdasági vok (Szerbia) és kevés a magyar, én se tudok semmit, csak face, skype, herbytv.com...tényleg elég sz@r
2012. márc. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Megértelek :(
2012. máj. 2. 15:18
 9/34 anonim ***** válasza:
42%
Én nem facebookozok de gyakran youtubozok.Van a minecraft,azzal nem annyira szoktam unatkozni a gép elött, van a youtubén bőven akiket lehet nézni.Pl.: jatekpartizan,kismagyar,jatektesztfull,szefi,metalcastiel stb. azért a gép elött nem lehet nagyon unatkozni akik vérbeli infósok :)
2012. nov. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Pável Gergő válasza:
énis unatkozom
2013. febr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!