Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyetemisták, használtok...

Egyetemisták, használtok tabletet az egyetemen jegyzeteléshez, tanuláshoz? Ha igen milyen márkájút? Szeretnék beszerezni egyet, de nem túl drágán, kb 40 ezer forint körül. Úgy gondoltam, hogy vennék hozzá érintőtollat. Ez így beválhat szerintetek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a tablet nem alkalmas rá billentyűzet nélkül. A legjobb jegyzet viszont mindig a papír lesz a tanuláshoz.
2021. jan. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre a legjobbak az Ipadek, viszont azok sajos elég drágák, a hozzá illő Apple pencillel.A legolcsóbb is 100-200ezer forint körül van, amihez jó a toll. Más márkákat nekem nem ajánlottak, volt aki panaszkodott, hogy " késik a leírt szöveg megjelenése". 40ezer forint értékben sajnos nem fogsz olyan minőségű tabletet kapni, amire rendesen tudsz írni. Esetleg ha mindenképp digitális eszközre szeretnél jegyzetelni, ott találhatsz 50ezer körül, viszont azon nem tudsz semmi mást csinálni mint jegyzetelni és a jegyzeteket rendszerezni.
2021. jan. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Igen, en hasznalok egy iPad-et jegyzetelesre es nekem nagyon bejott. A masik kerdesre, biztosan meg lehet oldani valamilyen Androidos tablettel is a keretedbol a jegyzetelest de nincs rola tapasztalatom. Nezz teszteket youtube-on, az hatha segit, hogy milyet valassz. Vagy esetleg, ha megis tudsz tobbet kiadni, hasznaltan probalj beszerezni egy iPad 6th vagy 5th generationt. Utobbi nem tamogatja az apple pencilt, de vannak mas aktiv tollak amiket elvileg igen.
2021. jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MIKLÓS18 válasza:
Ha alkalmas vagy magad szerint 2 évig fizetni egy 5.000 HUF körüli díjat, szerintem 2 éves hűséggel érdemes valamely szolgáltatótól Samsung vagy Huawei tabletet venni, részletre!Adnak hozzá valamennyi internetet, plusz nem kell egyben kifizetni a nagy összeget!
2021. jan. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!