Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az emberek miért külső és...

Buksi1995 kérdése:

Az emberek miért külső és nemi identitás alapján ítélkeznek?

Figyelt kérdés
Ennyire frusztráltak lennének?

2021. jan. 17. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
A külsőt azonnal látod, és el tudod dönteni hogy a te értékrended szerint arról milyen véleményed van. A belsőhöz pedig oda kell menni, kapcsolatot felvenni, kialakítani és elmélyíteni, hogy egy idő után megismerd a másik embert. Szerinted miért külső alapján ítélnek rögtön? Mert az azonnal megtörténik, ha meglátsz valakit. Ennek semmi köze a frusztráltsághoz.
2021. jan. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Mert egy borostas, nagy adamcsutkas pasi noi ruhaban eleg elitelendo :)))
2021. jan. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Tény, hogy én is alapvetően külső alapján ítélkezek, de első pillantásra nem is nagyon lehet másképpen. Aztán ha jobban megismerem az illetőt és felfedezem a pozitív tulajdonságait, az kellemesebb meglepetés, mint ha egy eleve előnyös külsejű ember rendelkezne ugyanezekkel a tulajdonságokkal. A nemi identitás nálam nem okoz semmiféle előítéletet. Bár igaz, hogy akiről korábban nem tudtam, hogy meleg, aztán kiderült, onnantól kezdve nem tudok elvonatkoztatni a ténytől és úgy tekintek rá, hogy aha, ő meleg, de ezt inkább érdekes sajátosságnak tekintem és nem elítélendőnek.
2021. jan. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
81%
Nekem nincs idom arra, hogy ranezesre valakirol velemenyeket teorizalgassak, egyszeruen nem erdekelnek, csak miutan beszeltunk.
2021. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 szerintem is, de a világ érzékeny és szabados. Szóval, aki a régi értékeket védi, az "frusztrált" vagy akivel nem értenek egyet, az "fóbiás". A lényeg a csoport identitás az egyén helyett (legalábbis a marxista tanok szerint).
2021. jan. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Engem például nem izgat a külső. Sosem ítélek külső alapján. Alapvetően a személyiség szépít, legalábbis az én szememben. Lehet valaki nagyon jól néz ki de a személyisége szörnyű, akkor én csúnyának fogom látni, és ugyanez fordítva is igaz. Nemi identitás meg egyáltalán nem érdekel. Legtöbb barátom régen meleg volt, attól mert a saját neméhez vonzódik ugyanolyan jó ember és semmivel sem kevesebb mint hetero embertársaink. Szomorú hogy a mai világban ez még mindig téma, főleg ebben az országban. Valamibe bele kell kötni, ítélkezni kell, ez élteti a magyarok egy részét és ez gusztustalan.
2021. jan. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5ös tiszta szarkazmus volt, ha nem esett volna le.
2021. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!