Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha albérletbe költözök és be...

Ha albérletbe költözök és be van jelentve kiadhatják a lakcímem tudakozónál vagy kormányablaknál a hátam mögött?

Figyelt kérdés
Gyakorlatban meg szokták tenni? Olyat hallottam hogy kiadták az utcát. Azért az ugyanaz majdnem és nagyon gáz dolog azért.

2021. jan. 17. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz kiadás alatt? Nyilván ha van valami hatósági megkeresés, lekérdezés vagy jogos lakcímkutatás, akkor kiadja a hatóság.


Az sem teljesen egyértelmű, hogy a jelentés alatt azt érted, hogy a te bejelentett címed az albérlet, vagy hogy a tulaj bejelenteni valahova, hogy kiadja a lakást,

2021. jan. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát azt hogy általában legtöbb esetben bejelentett lakásba költözik az ember akkor írnak szerződést és bejelentenek mint lakót. Akkor viszont ha valaki meg akar találni magánszemélyek nem hatóság akkor lakcím alapján meg tudnak találni ha kiadják. Nem tudom ilyen lehetséges-e.Olyat hallottam hogy valakinek kiadták az utcát pl na az is bőven szemétség abból simán megtalálnak. Tulajokkal bizalmaskodik valaki nem éppen célravezető mindig. Névváltoztatás meg ilyen miatt azért nem jó mert hónapokig húzódik.
2021. jan. 17. 22:20
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A lakcimnyilvantartobol senki sem kap ugy adatokat, kiveve hatosagi ugyeket vagy pl. behajtast. Nem tudom miket vizionalsz hogy 'bizalmaskodik' valaki a tulajjal vagy akarkinek kiadtak az utcanevet a nyilvantartobol, mert nincs ilyen.
2021. jan. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!