Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találhatok? (Lent kicsit...

Hol találhatok? (Lent kicsit hosszabban)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Talán buta kérdés lesz, talán a kategória sem jó, de nem tudtam hova tenni.

A kérdés az lenne, hogy van-e lehetőség rászorulókon segíteni úgy, hogy személyesen, egy embernek (tehát mindig ugyanannak)? Tehát nem önkéntesség, hanem pl tüzifa behordása/bevásárlás idősebbeknek, vagy ilyesmi.

Szóval én még elég fiatal vagyok, tanulok. Mi sem vagyunk a családommal jó anyagi helyzetben, éppen megélünk, mert anyukám munkanélküli, apukám pedig mozgáskorlátozott. Ezért dolgozok suli mellett, hogy a számlákat ki tudjuk fizetni stb. Ezért anyagiakban (adományokkal) nem tudok segíteni senkin. Ennek ellenére láttam nemrég egy olyat, hogy egy néninek nincsen se áram, se víz és éppen nem hal éhen hó végére. Tudom, hogy nem nagy változás a világban, de én szeretnék segíteni valakinek, akinek így nincsen ki segítsen. Egyszerűen csak azért, mert tudom milyen szörnyű érzés kiszolgáltatottnak lenni.

Fel is mentem netre, próbáltam is ennek utánajárni, keresni, de nem sok sikerrel.

Megköszönném, ha valaki el tudná mondani, hogy ez hogyan működik! :)

A válaszokat előre is köszönöm!



2021. jan. 17. 22:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!