Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tippmixen mit jelent a hendike...

Tippmixen mit jelent a hendikep,ázsiai gólszám,kétesély,ázsiai hendikep,1x2?

Figyelt kérdés
2021. jan. 18. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Hendikep: előnyhöz juttatod azt a csapatot, akire fogadsz, ezáltal nagyobb az esélyed nyerni vele. Igaz, kisebb a szorzó is, mintha hagyományos 1 x 2 -vel fogadsz..

Például: x csapat - y csapat meccse: Hendikep 2-0. Tegyük fel, fogadsz az x csapat győzelmére. Na most ez azt jelenti, hogy két gólos előnyhöz juttattad az x csapatot, tehát nemcsak akkor nyersz, ha tényleg győz, hanem döntetlen, és egy gólos veresége esetén is, például 1-2 lesz a végeredmény, de még akkor is nyersz.

A kétesély pedig azt jelenti, hogy fogadhatsz úgy a meccsre, hogy vagy az egyik vagy a másik csapat győz, te pedig mindkét esetben nyersz, csak akkor nem, ha döntetlen a meccs vége. Vagy éppen úgy fogadsz, hogy valamelyik csapat nyer, vagy döntetlen lesz, ebben az esetben akkor veszítesz csak, ha a másik csapat győz.

Remélem érthetően írtam, igyekeztem a legegyszerűbben. :)

2021. jan. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: az ázsiai gólszámot és az ázsiai hendikepet nem tudom sajnos.

1x2 a hagyományos fogadás: egyik csapat nyer, másik csapat nyer, vagy döntetlen.

2021. jan. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hendikep :


Minimum annyi+1 gólos győzelem, amennyi a zárójelben fel van tüntetve.

Ha pl *(0-1) Chelsea-Everton van, és hazaira fogadod, akkor 2 góllal kell nyerni a Chelsea-nek, ha döntetlent tippelnél, akkor csak 1 gólos hazai győzelemre fizet. Ha pedig vendégre fogadod, akkor a döntetlen és az Everton győzelem is fizet.

A legegyszerűbb úgy nézni, hogy a végeredményhez hozzáadod a zárójeles eredményt és aszerint nyertél-e. Pl, ha a Chelsea 3-2re nyer, akkor az a hendikep szerint 3-3nak felel meg, tehát D.


Ázsiai hendikep :


[link]

Itt nagyon jól leírja!!


Kétesély:

Pl Juve - Barca meccs, megrakhatod vele azt,hogy Juve vagy döntetlen vagy Barca vagy döntetlen vagy Juve vagy Barca nyer. Ez a 3 kombináció van fociban.


1x2


Az 1x2 a fogadás típusát jelenti, azaz ilyenkor a kimenetelt (rendes játékidő végeredménye szerinti győztest) kell megtippelni. A megtett téteknél az 1x2 zárójelben van, de előtte ott van név szerint, hogy melyik csapatra tetted a tétet, vagy a "döntetlen" szó, ha az x-et tetted.

2021. jan. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most raktam olyat hogy vitesse-ado den haag hendikep 0:1 és a vitessére raktam. Most van 2-1 akkor a hendikep szerint van 2-2 akkor nyertem vagy nem?
2021. jan. 19. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:

i a hendikep-fogadás?

Ha egy félnek a másikkal szemben jelentős előnye van, a bukmékerek a gyengébbnek sokszor „előnyt“ adnak, melyet a valódi eredményhez számolnak hozzá. Példa: Bayern München – MSV Duisburg. Handicap 0:2 (2 gólt számolnak a Duisburg eredményéhez); Bayern győz 1:0-ra; a hendikeppel azonban a fogadási eredmény 1:2. Tehát az nyert, aki a Duisburger hendikep-fogadásra tett.


Másik példa:


Németország – Észak-Írország meccsre tesz meg 0:3 hendikep-fogadást. Az eredmény 2:0. Hendikep-fogadása alapján az alábbi módon kell számolni:


0:3 + 2:0 = 2:3


Az Ön „eredménye“ – vagyis az az eredmény, amely az Ön számára érvényes ennél a fogadásnál, 2:3. Ön akkor nyert, ha hendikep-fogadását Észak-Írországra tette meg.

2021. jan. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!