Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges ez?

Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy ha álmodsz akkor (a legtöbb esetben) nem tudod hogy éppen álmodsz.

Viszont nekem még kiskoromban volt egy álmom, nagyon valóságos volt azon kívül, hogy minden kicsit homályos volt.

Szóval otthon voltam, és rengetegen voltak (rokonok) és valami buli volt vagy nem tudom. Nálunk ez igen gyakori.

És valahogyan tudatában voltam hogy álmodok. És mindenkinek elmondtam az álomban, hogy ez egy álom és nem a valóság. De mindenki csak rá bólintott, hogy aha.


Ez lehetséges egyáltalán?


Akkor 5 éves voltam.

Most 16 vagyok.

A válaszokat előre is köszönöm!



2021. jan. 22. 01:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Van egy olyan jelenség, hogy tudatos álmodás. Nekem már több esetben is sikerült, zseniális, imádom! Ez azt jelenti, hogy egyszercsak rájössz, hogy álmodsz. Ha profi és gyakorlott vagy akkor át tudod venni az irányítást az álmodban hosszú időre. Ugyebár aképzeletedet te irányítod, ha tudatában vagy. De nem muszáj gyakorlottnak lenni ahhoz, hogy néha néha sikerüljön egy picit irányítani.Van az a típus is, mikor tudod, hogy álmodsz, de nem veszed át az irányítást csak figyeled az eseményeket. Ettől még nem biztos, hogy tudatos álomban volt részed, mert van, hogy valaki csak azt álmodja, hogy egy álomban van. Azt írtad valóságos hatása volt, akkor lehetséges, hogy sikerült, mert a tudatos álmodás alatt nagyon valósághű minden. Egyszer amikor nekem sikerült épp egy olyan pillanatban jöttem rá a dodlogra amikor a Balatonnál voltam. Először nagyon prültem eki, hogy sikerült, de csak nézegedtem a vizet és a tájat. Szép volt látni, hogy milyen valósághű képet tud kreálni az agyam és milyen furcsa, hogy ott vagyok, érzem a víz anyagát, de tudom, hogy közben mégiscsak az ágyamban fekszem és mind ez a fejemben történik. Nézz utána, sok információt lehet találni, technikákat az előhívásához. (Nekem direkt még nem sikerült, de már egész hosszú ideig tudom az álomban tartani magam.) Azért vigyázz vele, mert sokaknak tudatos álom után alvási paralízise van ami egy nagyon rossz élmény a leírások alapján. Nekem szerencsére még soha nem volt, látod, van ilyen is, szóval szerintem megéri belevetned magad a témába. Szeretni fogod. Sok sikert!!
2021. jan. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!