Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy első áldozás?

Mit jelent az hogy első áldozás?

Figyelt kérdés
11 éves lány vagyok(katolikus).A múltkor hallottam, hogy anya és a mama, beszélgettek valami első áldozásról, meg rólam.... Mit jelent az első áldozás?
2010. aug. 15. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
2010. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első áldozás 3. os korodban történik . (kellene) Ekkor veszed magadhoz legelőszőr jézus testét, van ahol vérét is. Gondolom tudod mi az az áldozás. Minden ember aki áldozik, kb ebben a korban kezdi el, de fehér ruhába öltözve stb. Első áldozás előtt meggyónod bűneidet. Mint áldozás előtt a gyóntatószékben. Remélem megértetted.
2010. aug. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen köszi :). Most olvastam valahol,hogy max 11éves korban vagy is 5.-esen vagy 6.-oson lehet.... Vagy már 3.-ba kellett volna :O?
2010. aug. 15. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!